Безкоштовні програми для комп'ютера - Безкоштовні персональні фаєрволи (Firewall), мережеві екрани, брандмауери


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Безкоштовні персональні фаєрволи, мережеві екрани і брандмауери для ПК

Online Armor Free - безкоштовний персональний фаєрвол для захисту ПК від програм-шпигунів, шкідливих програм, троянів та хакерських атак.

Comodo Firewall 8 - безкоштовний фаєрвол з приємним інтерфейсом і великими можливостями для комплексного захисту комп'ютера від інтернет-загроз.

Outpost Firewall Free - безкоштовна версія багатофункціонального персонального фаєрвола від Agnitum. Ефективний захист від хакерів і крадіжки особистих даних.

ZoneAlarm Free Firewall - ефективний і легкий у використанні безкоштовний фаєрвол для ПК, блокуючий дії хакерів та інші невідомі загрози при роботі в локальній мережі або в Інтернеті.

PC Tools Firewall Plus - безкоштовний, простий у використанні, але ефективний персональний брандмауер для Windows, що захищає інформацію від несанкціонованого доступу з локальних мереж або Інтернету.

Sunbelt Personal Firewall - безкоштовний фаєрвол, що захищає персональний комп'ютер від хакерських атак і витоку даних.

Outpost Security Suite Free - безкоштовний комплексний антивірус для ПК, що включає модуль проактивного захисту, фаєрвол, антиспам, антируткіт і антишпигун.

GeSWall - корисний безкоштовний брандмауер, за допомогою якого Ви можете безпечно використовувати Інтернет, не боячись вторгнень і розповсюдження шкідливих програм.

Windows 7 Firewall Control - програма для захисту комп'ютера від небажаної вхідної та вихідної мережевої активності, контролює доступ додатків до Інтернету.

Webroot Desktop Firewall - безкоштовний двосторонній персональний фаєрвол для захисту від інтернет-шахраїв і збереження даних на комп'ютері.

FortGuard Firewall Free Edition - безкоштовний брандмауер з інтегрованою системою захисту для операційних систем Windows, що надає можливість досить надійно захиститися від DDoS атак.

Doors Firewall - крихітний безкоштовний персональний фаєрвол, дозволяє фільтрувати весь вхідний і вихідний трафік. Є можливість заблокувати ip, як в одиничних випадках, так і групове блокування.

AGAVA Firewall - найкращий персональний фаєрвол для мережевого захисту комп'ютера. Блокує зовнішні атаки, витік інформації, дії зловмисників в локальній мережі, надає повний контроль над всією мережевої активністю.

Ashampoo Firewall Free - безкоштовний персональний фаєрвол для комплексного захисту ПК від вірусів та інших типів шкідливих програм, а також від хакерських атак і спаму.

Privatefirewall - безкоштовний персональний фаєрвол для захисту ПК від несанкціонованого вторгнення, захищає від всіх відомих вірусів, шпигунів, хакерських атак та інших шкідливих програм.

RusRoute - маршрутизуючий фаєрвол, призначений для виходу в Інтернет локальних мереж підприємств, підрахунку та обмеження трафіку користувачів і захисту від мережевих атак.

Rising Personal Firewall - безкоштовний персональний фаєрвол, що налаштовується, призначений для постійного захисту комп'ютера від різних мережевих атак, коли він знаходиться в режимі онлайн.

AVS Firewall - безкоштовний фаєрвол, який захищає комп'ютер від хакерських атак і зовнішніх вторгнень під час використання Інтернету.

Windows Firewall Control - безкоштовний антивірусний додаток, який розширює функціональні можливості мережевого екрану "Брандмауер Windows", забезпечує швидкий доступ до найбільш затребуваних функцій фаєрвола Windows 7 і Windows Vista.

DefenseWall Personal Firewall - персональний фаєрвол-пісочниця, потужний проактивний захист системи Windows від троянів, програм-шпигунів, рекламного ПЗ, кілоггерів, руткітів і мережевих погроз.

FortKnox Personal Firewall - персональний фаєрвол, який захищає Ваш комп'ютер від несанкціонованого вихідного і вхідного мережевого трафіку, хакерів, троянів, шпигунського ПЗ і інших інтернет-загроз.

Jetico Personal Firewall - міжмережевий екран, що захищає комп'ютер від хакерських атак і шкідливого ПЗ, коли він підключений до локальної мережі або мережі Інтернет.

TinyWall - безкоштовна утиліта для розширеного налаштування та покращення мережевого захисту вбудованого брандмауера Windows Vista і Windows 7 від Microsoft.

SpyShelter Firewall - фаєрвол, який в режимі реального часу захищає від шкідливих атак троянів, руткітів і шпигунських програм.

Наверх