Безкоштовні програми для комп'ютера - Браузери


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Найкращі безкоштовні програми. Веб-сервіси "Браузери"

Mozilla Firefox (Мозілла Файрфокс) - безкоштовний веб-браузер, який завоював безліч нагород. Другий за популярністю браузер у світі й перший серед вільного ПЗ. Безпечний, швидкий і має безліч нових можливостей, які змінять Ваше уявлення про роботу в Інтернеті. У браузері присутні інтерфейс з багатьма вкладками, перевірка орфографії, пошук по мірі набору, «живі закладки», менеджер закачувань, пошукова система. Нові функції можна додавати за допомогою розширень.

Flock - браузер, особливістю якого є інтеграція соціальних мереж і Веб 2.0 в користувальницький інтерфейс. Ранні версії Flock використовували браузерний движок Gecko від Mozilla. Версія 2.6.1, випущена в липні 2010 року, була останньою версією, заснованою на Firefox. Починаючи з версії 3, Flock заснований на Chromium і використовує движок WebKit. Flock доступний для безкоштовного завантаження, і підтримує платформи Microsoft Windows, Mac OS X, Linux та FreeBSD.

Google Chrome (Гугл Хром) - це безкоштовний веб-браузер, що поєднує в собі мінімалістичний дизайн і складні технології та дозволяє зробити роботу в Інтернеті швидше, простіше і безпечніше. Для відображення веб-сторінок, браузер Google Chrome використовує движок WebKit. На відміну від багатьох інших браузерів, в Chrome кожна вкладка є окремим процесом. У браузер Google Chrome включений відладчик JavaScript, консоль JavaScript і менеджер завдань, в якому можна дізнатися, скільки пам'яті використовує кожна вкладка — і закрити найбільш ненажерливу.

Maxthon (Макстон) - безкоштовний веб-браузер для Microsoft Windows, створений китайською компанією Maxthon International Limited. Просто величезна кількість зручних опцій і додаткових функцій (від перегляду всіх веб-сторінок в одному вікні до автозакриття спливаючих рекламних вікон), покликаних зробити Вашу подорож по мережі дійсно швидкою і максимально комфортною. Є підтримка користувальницьких скінів і плагінів, можливість роботи із зовнішніми програмами і так далі

Opera (Опера) - це один з найшвидших, безпечніших і простіших у використанні з наявних у розпорядженні користувачів браузер. Завантаження сторінок і запуск веб-додатків відбувається по-справжньому швидко. Крім основних функцій браузера, інтегровані можливості поштового клієнта Opera Mail, адресної книги, клієнта пірингової мережі BitTorrent, агрегатора RSS, клієнта IRC, менеджера закачувань, WAP-браузера, Opera Link, а також віджети - графічні модулі, засновані на технології HTML і працюючі поза вікном браузера. Opera має високий рівень захисту від загроз та містить більше вбудованих функцій, ніж інші браузери. А якщо потрібні додаткові функції, їх можна додати за допомогою розширень. Браузер Opera задовольнить усі Ваші потреби - будь то ефективна робота, цікаві розваги або самовираження.

OperaTor - це програмна зв'язка, призначена для анонімного серфінгу в Інтернет. До неї входить браузер Opera, клієнт анонімної мережі Tor і віртуальний проксі-сервер Polipo. Анонімізірується тільки робота по протоколах HTTP і HTTPS. Програма встановлюється на флеш-накопичувач або жорсткий диск. Після завершення сеансу вся інформація про нього стирається.

Mozilla Prism - це найпростіший браузер, заснований на XULRunner для запуску web-додатків без стандартного UI браузера. Це дозволяє web-додаткам набагато краще інтегруватися в стандартне оточення робочого столу. Prism розрахований на виконання одного web-додатку одним процесом, всі зовнішні лінки перенаправляються в звичайний браузер (концепція Site Specific Browsers - SSB). Крах web-додатку не впливає на інші Prism-оточення.

Safari (Сафарі) - простий у використанні і дуже швидкий веб-браузер, входить до складу операційної системи Mac OS X, а також безкоштовно поширюється для операційних систем сімейства Microsoft Windows. У ньому використовуються сучасні технології, які роблять роботу в Інтернеті легкою і захоплюючою. Неперевершена швидкість Safari робить його найшвидшим браузером у світі. Розробники Apple створили Safari безпечним і інноваційним. Підтримує нові веб-стандарти: аудіо- і відеотеги HTML 5, анімацію CSS 3.

Наверх