Безкоштовні програми для комп'ютера - Пошук


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Найкращі безкоштовні програми. Веб-сервіси "Пошук"

Google Desktop - безкоштовна програма для пошуку в електронній пошті, файлах, музичних файлах, зображеннях, чатах, а також у переглянутих в браузері веб-сторінках. Дозволяє зробити пошук потрібних файлів миттєвим (на відміну від вбудованих засобів Microsoft Windows), сортувати результати за релевантністю і іншими параметрами, бачити цитати зі знайдених файлів.

Copernic Desktop Search Home - пошукова система по жорстким дискам: миттєво знаходить цікаві для Вас відомості в документах MS Office (Word, PowerPoint, Excel), архівах Outlook / Outlook Express, текстових документах, HTML-сторінках, фаворитах і історії IE, Mozilla Firefox, Mozilla Browser і Netscape 6.x/7.x, документах WordPerfect і Adobe Acrobat (*.pdf). Крім цього, здійснює пошук по аудіо, відео та графічним файлам, а також за контактами Outlook / Outlook Express і адресній книзі Windows. Також Copernic Desktop Search дозволяє прямо зі свого вікна запускати глобальний пошук по Інтернету.

Everything - швидкий та зручний пошук серед файлів комп'ютера. При першому запуску, програма створює невелику базу всіх файлів комп'ютера (створює досить швидко), після чого можна розпочинати працювати. Все просто, в рядку пошуку вводимо те, що шукаємо і по мірі набору відразу бачимо результат пошуку, зайве відсіюється. Підтримується робота по масці, є експорт списку в текстовий файл.

Наверх