Безкоштовні програми для комп'ютера - Організація мультимедіа


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Найкращі безкоштовні програми. Веб-сервіси "Організація мультимедіа"

Apple iTunes - багатофункціональний медіаплеєр для програвання і систематизації аудіо і відеофайлів, розроблений компанією Apple і безкоштовно розповсюджується для платформ Mac OS X і Windows. iTunes надає доступ до фірмового онлайн-магазину iTunes Store, дозволяючи здійснювати покупки й орендувати фільми. Однією з цікавих особливостей плеєра, є функція Genius, що аналізує медіатеку користувача і пропонує виходячи з його переваг пісні та фільми в iTunes Store. iTunes сумісний з усіма існуючими моделями iPod, iPhone, iPad і Apple TV.

CopyTrans Manager - являє собою чудову альтернативу програмному забезпеченню iTunes. Нова програма володіє вкрай зрозумілим і функціональним інтерфейсом, винятковою надійністю і високою продуктивністю. CopyTrans може використовуватися для копіювання та перенесення на мобільні пристрої мультимедійних даних у різних поширених форматах, включаючи музику, «підкасти», аудіокниги, відеоролики, фільми і записані телепередачі. Завдяки підтримці технології drag-and-drop користувачі зможуть перетягувати потрібні дані за допомогою курсору миші.

Data Crow - безкоштовна програма для ведення бази даних домашньої колекції компакт дисків, mp3-файлів, колекцією сірникових етикеток, книг, пивних пляшок і т.д. і т.п. Data Crow може автоматично отримувати дані про MP3 файлів з ID3 тегів, а інформацію про зображення - з EXIF-метаданих.

doubleTwist - мультимедійний програвач, який дозволяє користувачам відправляти фото і відео своїм друзям та синхронізувати свою медіа-бібліотеку для найрізноманітніших портативних пристроїв.

Songbird - вільний мультимедійний програвач під Windows XP/Vista та Mac OS X. Songbird вміє працювати з різноманітними форматами музичних файлів і музичними сервісами. Є можливість створення мультимедійної бібліотеки, яка допоможе організувати всі музичні файли комп'ютера в єдиний архів, при цьому в неї можна включати і композиції, що знаходяться в активних мережевих списках відтворення.

WinAmp - універсальний програвач від компанії Nullsoft для відтворення файлів мультимедіа і потокової передачі в середовищі Microsoft Windows. Має розвинену бібліотеку мультимедіа і зорові образи. Також медіапрогравач Winamp підтримує впровадження модулів, обкладинок і роботу зі списками відтворення, велику кількість форматів файлів мультимедіа, а також величезну кількість обкладинок.

Windows Live Photo Gallery - Фотоальбом Windows Live дозволяє з легкістю редагувати фотографії (налаштування кольору, експозиції, видалення ефекту червоних очей, додавання підписів і т.п), створювати панорами та інші стильні ефекти, додавати ключові слова (теги), що полегшують пошук, впорядковувати свої колекції фото та відео, а також обмінюватися ними з іншими користувачами.

Наверх