Безкоштовні програми для комп'ютера - Безкоштовні веб-браузери і плагіни


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Веб-браузери і плагіни для безпечного перегляду веб-сторінок Інтернет-ресурсів

Internet Explorer 8 Final - безкоштовний веб-браузер, який включає в себе сучасні досягнення в області безпеки і досвіду перегляду інтернет-ресурсів користувачами.

McAfee SiteAdvisor - безкоштовний плагін для браузерів Firefox і Internet Explorer, що представляє інформацію про безпеку сайтів перед тим, як Ви їх відвідаєте.

ZoneAlarm ForceField - програма для захисту Вашого браузера від різних інтернет-загроз: крадіжки особистих даних, експлойтів веб-браузера, фішингу, шпигунських програм, клавіатурних шпигунів.

Google Toolbar для Firefox - безкоштовна надбудова для Firefox у вигляді додаткової панелі, що дозволяє розширити функціональні можливості браузера.

Trend Micro Browser Guard 2011 - безкоштовний і простий у використанні плагін для браузера, який попереджує відомі і невідомі веб-загрози, які виходять з Інтернету, виявляючи шкідливі сторінки і блокуючи їх до того, як вони зможуть заразити комп'ютер.

Norton Safe Web Plug-in Lite - безкоштовний плагін для веб-браузера Internet Explorer, котрий дозволяє дізнатися наскільки безпечний веб-сайт, який Ви збираєтеся відвідати.

Cocoon для Firefox - безкоштовний плагін Cocoon для веб-браузера Firefox, який забезпечує безпеку з'єднань між користувальницьким комп'ютером і сайтом, блокує небажані завантаження.

BitDefender TrafficLight - безкоштовний додаток для захисту користувача від веб-загроз, розроблений румунською компанією BitDefender із застосуванням хмарних технологій.

Panda Safe Browser - безкоштовна пісочниця, яка дозволяє приватно і безпечно переглядати веб-сторінки в Інтернеті, захищає від шкідливих програм і експлойтів, прихованих на сайтах.

Dr.Web LinkChecker - безкоштовний плагін для популярного веб-браузера, призначений для перевірки інтернет-сторінок і файлів, що завантажуються з Інтернету.

G Data CloudSecurity - безкоштовний хмарний плагін для популярних веб-браузерів Internet Explorer і Mozilla Firefoxr, який дозволяє захистити Вас від небезпечних веб-сайтів.

McAfee SiteAdvisor Live - безкоштовний веб-антивірус, який забезпечує захист від шкідливих сайтів і фішингу, безпечний пошук в Інтернеті, перевірку посилань в електронній пошті і онлайн-чатах.

Adobe Flash Player - безкоштовний плагін для веб-браузерів під операційною системою Windows. Призначений для виведення динамічних додатків, контенту і відеоматеріалів.

Web of Trust (WOT) - безкоштовний плагін для веб-браузерів Firefox, Chrome, Opera, Safari, IE, який захистить Вас від небезпечних веб-сайтів та веб-посилань.

Internet Explorer 9 - нова версія самого популярного у світі безкоштовного браузера.

Safari - простий у використанні і дуже швидкий веб-браузер, розроблений корпорацією Apple і який входить до складу операційної системи Mac OS X, а також безкоштовно поширюється для операційних систем сімейства Microsoft Windows.

Comodo Dragon - безкоштовний, швидкий і багатофункціональний веб-браузер на основі технології Google Chromium з додатковими функціями, що підвищують безпеку та конфіденційність.

Waterfox - безкоштовний веб-браузер на основі Firefox, який спеціально розроблений для 64-бітових операційних системи Windows.

AVG LinkScanner - безкоштовний сканер посилань, який в режимі реального часу перевіряє веб-сторінки, відвідувані користувачем, на наявність шкідливого коду та інших Інтернет-загроз.

Opera - безкоштовний веб-браузер і програмний пакет для швидкої і безпечної роботи в Інтернеті.

NoScript - безкоштовний плагін, що забезпечує додатковий захист для веб-браузера Firefox.

Mozilla Firefox - безкоштовний, безпечний, швидкий і завоювавший безліч нагород веб-браузер, який має безліч нових можливостей, котрі змінять Ваше уявлення про роботу в Інтернеті.

Google Chrome - безкоштовний веб-браузер, що поєднує в собі мінімалістичний дизайн і складні технології та дозволяє зробити роботу в Інтернеті швидше, простіше і безпечніше.

Tor Browser Bundle - безкоштовний портативний пакет з веб-браузером Firefox дозволяє використовувати анонімайзер Tor на Windows без установки додаткового програмного забезпечення.

LastPass Password Manager - безкоштовний плагін для управління паролями в популярних веб-браузерах: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome.

Maxthon - являє собою потужний і безкоштовний веб-браузер з вкладками, розроблений для користувачів будь-якого смаку і переваг.

Наверх