Безкоштовні програми для комп'ютера - Безкоштовні програми для резервного копіювання


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Безкоштовні програми для резервного копіювання та відновлення даних

Norton Ghost - програма, яка забезпечує розширене резервне копіювання і відновлення даних для персональних комп'ютерів.

Norton Online Backup - програма, яка забезпечує безпечне та просте мережеве резервне копіювання, що дозволяє захистити важливі дані від збою системи, ненавмисного видалення, зараження вірусами та інших випадковостей.

TaskZip - безкоштовна програма для автоматичного архівування файлів і папок в один zip файл.

BootSave - зручна і безкоштовна утиліта, що запускаються з командного рядка, яка використовується для збереження і відновлення таблиці розділів жорсткого диска.

FreeFileSync - безкоштовна програма, що дозволяє порівнювати і синхронізувати папки.

O&O DiskImage Express - безкоштовна програма, за допомогою якої можна створити образ жорстких дисків комп'ютера і відновити дані з цього образу.

Symantec System Recovery 2011 - являє собою чудове рішення для швидкого і надійного резервного копіювання і відновлення системи, що мінімізує час простою і допомагає виконати вимоги до часу відновлення.

AVG LiveKive - просте, захищене і надійне онлайн-сховище, яке робить архівування та обмін даними інтуїтивно зрозумілим і безпечним, як зберігання грошей у банку.

Comodo Online Storage - безкоштовний сервіс, що дозволяє зберігати важливі файли в Інтернеті, використовуючи захищене онлайн-сховище.

Comodo BackUp - безкоштовний інструмент для локального, мережевого і онлайн резервного копіювання важливих даних та для їх захисту від можливого пошкодження або втрати.

Avast! BackUp - просте і автоматичне онлайн резервне копіювання для захисту цінних даних. Для резервних копій доступне захищене онлайн-сховище 25 ГБ або 75 ГБ з шифруванням даних.

Bitdefender Safebox - простий у використанні інструмент для конфіденційного онлайн резервного копіювання, синхронізації і обміну файлами. Клієнт підтримує комп'ютери з Windows, пристрої Android і iOS.

Paragon Backup & Recovery 2012 Free - безкоштовний інструмент для резервного копіювання розділів жорсткого диска і відновлення даних, що пропонує весь необхідний функціонал для створення резервних копій на локальних, знімних і мережевих носіях.

Norman Online Backup - інструмент онлайн резервного копіювання для Windows і Mac OS X.

Genie Timeline Professional - інструмент для резервного копіювання даних, що пропонує автоматичний постійний захист всіх файлів на комп'ютері, мережевих або зовнішніх дисках.

EAZ-FIX Pro - програма для забезпечення безпеки комп'ютера.

Наверх