Безкоштовні програми для комп'ютера - Друк


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Найкращі безкоштовні програми. Веб-сервіси "Друк"

GreenPrint World - програмне забезпечення, яке дозволить власникам ПК скоротити витрати паперу під час друку документів. Програма GreenPrint аналізує кожну сторінку, що відправляється до друку, в пошуках елементів форматування або оформлення, які можна віднести до «зайвим» (рекламні банери, підрядкові примітки та ін.). Програма автоматично виділяє «непотрібні» фрагменти червоним кольором для залучення до них уваги користувача.

PrinterShare - безкоштовна програма, яка дозволяє роздруковувати документи на віддаленому принтері, що знаходиться в локальній мережі або Інтернеті, причому при передачі даних на друк використовується шифрування, що забезпечує безпеку переданих даних. Для відкриття доступу до локального принтера іншим користувачам його потрібно зареєструвати - присвоїти унікальне ім'я, яке в подальшому буде використовуватися для пошуку принтера в мережі. Мережевий принтер буде розпізнаватися системою як локальний і тому він стане доступний з будь-якої програми через стандартну функцію друку без додаткової настройки. Для установки PrinterShare досить встановити на стороні власника принтера та відправника документів PrinterShare (однакову для обох) і налаштувати її.

Xerox Mobile Express Driver - універсальні драйвери друку від компанії Xerox, здатні працювати не тільки з усіма принтерами та БФП Xerox, але також і з пристроями інших виробників, які підтримують мови друку PCL або PS3. Спеціально розроблена платформа нових драйверів дає можливість перейти від традиційної моделі «один драйвер - один апарат» до використання єдиного драйвера для всіх друкованих пристроїв в офісі.

Наверх