Безкоштовні програми для комп'ютера - Безкоштовні програми для налаштування системи


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Безкоштовні програми для налаштування системи ПК чи ноутбука

Auslogics Disk Defrag - компактний і швидкий безкоштовний дефрагментатор, що працює як з FAT 16/32, так і з NTFS файловими системами.

AVG PC Tuneup 2012 - набір програм, що надає необхідні інструменти, які допомагають отримати максимум з продуктивності Вашого комп'ютера.

Process Explorer - безкоштовна програма для розширеного керування процесами ОС Windows.

Process Lasso - умовно-безкоштовна програма для 32-бітних і 64-розрядних операційних систем Microsoft Windows із закритим вихідним кодом, яка служить для моніторингу та управління процесами.

Process Hacker - безкоштовний, потужний і багатофункціональний інструмент для управління процесами і службами на комп'ютері з ОС Windows.

Norton Utilities - комплекс утиліт, призначений для конфігурування, оптимізації та обслуговування комп'ютера.

Comodo System Utilities Free - безкоштовний набір корисних утиліт для підвищення продуктивності, безпеки та зручності використання комп'ютера з ОС Windows 7, Windows Vista і Windows XP.

IObit Advanced SystemCare Free - потужний інструмент для базової оптимізації роботи комп'ютера.

AnVir Task Manager - безкоштовна системна утиліта, яка дозволяє контролювати все, що запущено на комп'ютері, а також надає зручні інструменти для налаштування та захисту комп'ютера.

Microsoft Fix it - портативний набір засобів для автоматичного вирішення основних проблем і поширених неполадок на комп'ютері з операційною системою Windows.

Glary Utilities - безкоштовна програма для некомерційного використання, призначена для оптимізації і налаштування операційної системи Windows.

Auslogics BoostSpeed - набір ефективних утиліт для тонкого налаштування і оптимізації операційної системи Windows, прискорення роботи Інтернет-з'єднання, виправлення реєстру, очищення непотрібних файлів і дефрагментації жорстких дисків.

TuneUp Utilities 2012 - набір системних утиліт, який включає більше 30 інструментів, що дозволяють збільшити продуктивність, швидкість і ефективність роботи Вашого комп'ютера, збільшити час автономної роботи ноутбука або нетбука.

PC Tools Performance Toolkit - потужний набір системних інструментів для оптимізації роботи комп'ютера.

Cloud System Booster - "хмарні" технології оптимізації та налаштування системи Windows і додатків.

Наверх