Безкоштовні програми для комп'ютера - Офісне ПЗ


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Найкращі безкоштовні програми. Веб-сервіси "Офісне ПЗ"

Acrobat.com - на цьому сайті у вигляді єдиного набору доступні такі інструменти, як редактор документів Buzzword, комунікаційний сервіс ConnectNow, служба обміну документами Share, зручне особисте сховище документів My Files і сервіс перетворення документів у формат PDF під назвою Create PDF. Поєднання переваг, що надаються технологіями PDF, Adobe Flash і Adobe AIR відкриває перед користувачами широкі можливості, недоступні в традиційних офісних програми та їх онлайнових аналогах.

Backpack - програмний додаток і онлайновий персональний інформаційний менеджер. Має дві основні функції: створені користувачем сторінки з текстом, зображеннями, файлами та іншими об'єктами, а також календар у форматі iCalendar.

Dia - безкоштовна програма призначена для створення і редагування діаграм. Програма Dia надає тільки те, що необхідно для створення дизайну певного рівня і не обтяжує зайвим функціоналом та інформацією. На відміну від комерційної Windows "Visio", вона націлена скоріше не на створення офіційної документації, а для робочого використання.

TypeWith.me - Компанія Google придбала вихідний текст для сайту EtherPad, на якому розміщувалися спільно використовувані текстові документи, а від користувачів не було потрібно навіть отримувати обліковий запис. Потім Google зробила вихідний текст відкритим. В результаті з'явився TypeWith.me, сайт для миттєвої організації спільної роботи з усіма функціями EtherPad.

Evernote - онлайн-сервіс і ряд програм для різних платформ, призначені для збереження, синхронізації та пошуку заміток, у тому числі текстових записів, веб-сторінок, списку завдань, переліку покупок, фотографій, картинок, електронної пошти і так далі.

Google Docs - безкоштовний онлайн-офіс, що включає в себе текстовий, табличний процесор і сервіс для створення презентацій, а також інтернет-сервіс хмарного зберігання файлів з функціями файлообміну, що розробляється Google. Документи і таблиці, які створюються користувачем, зберігаються на спеціальному сервері Google, або можуть бути експортовані у файл.

Jarte - потужний і безкоштовний редактор текстів на основі WordPad. Цей редактор пропонує функції підрахунку букв і слів у тексті, відображення відкритих документів у вигляді вкладок, а також вбудовану перевірку правопису і тезаурусу для англійської мови.

Notepad++ - вільний текстовий редактор для програмістів і веб-дизайнерів з підсвічуванням синтаксису великої кількості мов програмування і розмітки. Базова функціональність програми може бути розширена як за рахунок плагінів, так і сторонніх модулів, таких як компілятори і препроцесора.

OpenOffice.org - вільний пакет офісних додатків. Здатний замінити комерційні офісні пакети (у тому числі Microsoft Office) як на рівні форматів, так і на рівні інтерфейсу користувача. До складу пакету OpenOffice.org входять: текстовий процесор і візуальний редактор HTML (Writer), табличний процесор (Calc), програма для підготовки презентацій (Impress), векторний графічний редактор (Draw), бази даних (Base), редактор формул (Math).

OrangeNote - багатофункціональний менеджер буфера обміну. Програма OrangeNote дозволяє зберігати необмежену кількість блоків тексту в своїй базі даних, швидко знаходити там потрібний фрагмент і миттєво вставляти його у разі потреби.

PaperRater - Web-програма, яка забезпечує перевірку користувальницької орфографії і граматики та виправлення будь-яких помилок на місці. Найважливіші функції PaperRater: допомагає підвищити «читабельність» Вашого документа, здійснити вибір відповідної лексики та стилю шляхом глибинного аналізу тексту.

SlideRocket - «Хмарний» сервіс для створення і редагування мультимедійних презентацій, а також надавати спільний доступ до результатів своєї праці.

Springpad - безкоштовний веб-сервіс, у якому можна записати буквально все: завдання на день, веб-нотатки, події, можна навіть заносити графічні матеріали. Springpad не просто зберігає зібрану інформацію, але і самостійно її ранжирує. Функціональність сервісу дозволяє також висилати необхідну інформацію автоматично - послання прийде на електронну пошту, або як SMS. Крім цього, сервіс Springpad має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що дасть користувачеві легко і просто у всьому розібратися.

Zoho - онлайновий офісний пакет, що включає такі застосунки, як текстовий процесор, електронні таблиці, презентації, бази даних, замітки, вікі, роботу з покупцями (CRM), управління проектами, рахунки тощо. Застосунки можуть використовуватися як для створення потрібного змісту через веб, так і для маніпуляцій з файлами, створеними в інших поширених офісних пакетах. Zoho може читати і писати файлові формати Microsoft Office, OpenOffice.org і інших систем.

Наверх