Безкоштовні програми для комп'ютера - Соціальні мережі


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Найкращі безкоштовні програми. Веб-сервіси "Соціальні мережі"

Fishbowl for Facebook - opensource клієнт для Facebook з багатим функціоналом. Fishbowl представлет собою клієнтський додаток написаний на WPF, що дає зручний і швидкий доступ до всіх функцій Facebook. Fishbowl дозволяє значно спростити процес завантаження фотографій на Facebook за допомогою можливості простого перетягування фотографій на спеціальне вікно. Крім того, Fishbowl підтримує перевірку орфографії.

Flexamail - це веб-сервіс, який дозволяє відправляти і отримувати інформацію в Twitter і Facebook, навіть не потрібно відвідувати будь-якої веб-сторінки. Все, що Вам потрібно, це тільки увійти в свій обліковий запис електронної пошти.

Seesmic Look - Twitter-клієнт від відомої компанії Seesmic, призначений для найбільш простих користувачів, який володіє красивим, багатим інтерфейсом, несхожим ні на один наявний клієнт в даний час. Крім звичних функцій твіттера, Look містить посилання на канали, тренди і різні інтереси, так що непідготовленому користувачеві досить клацати по групах і читати стрічку новин про те, що йому цікаво.

Microsoft Silverlight 4 Client for Facebook - клієнт для спілкування в соціальній мережі Facebook від компанії Microsoft. Дозволяє переглядати новини, повідомлення та фотоальбоми від Ваших друзів. Можна подивитися, коли у Ваших друзів буде (або було) день народження - для цього є окрема сторінка Events. В цілому, Microsoft Silverlight 4 Beta Client повторює функціонал Facebook, але робить це дуже красиво і своєрідно.

Sobees - клієнт для соціальних мереж з пошуком в реальному часі. Клієнт Sobees підтримує відразу чотири соціальні мережі - Twitter, Facebook, MySpace і LinkedIn - в одному вікні. Зовнішнім виглядом все це трохи нагадує газетну смугу, в колонках якої поміщаються стрічки соціальних сервісів, що постійно оновлюються. На відміну від справжньої газети, колонки можна міняти місцями за допомогою drag-and-drop або повністю змінювати їх компонування відносно один одного. Також заявлені функції перекладу твітів, попереднього перегляду карт і зображень, антиспам, відсікаючий повідомлення по заданому ключовому слову або фразою, і одночасний постінг в усі сервіси разом.

TweetDeck - це безкоштовний кросплатформенний додаток, призначений для роботи із соціальними мережами Twitter (через Twitter API), Facebook, MySpace, LinkedIn, Google Buzz, Foursquare. Основна відмінність TweetDeck від інших клієнтів у тому, що він використовує багатоколоночний інтерфейс. У першій колонці Ви побачите твіти тих, за ким Ви стежите. У другій - відповіді на Ваші пости. У третій - приватні відповіді від користувачів Twitter. В інших колонках Ви можете задати вибірки по глобальному сервісу за допомогою пошукової системи Summize.

Наверх