Безкоштовні програми для комп'ютера - Безкоштовні антивіруси для мобільних телефонів і КПК


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Антивіруси для мобільних телефонів, смартфонів і КПК

Avira AntiVir Mobile - професійний захист від вірусів і шкідливого ПЗ для кишенькових ПК і смартфонів.

Trend Micro Smart Surfing для iPhone - безкоштовний додаток для захисту iPhone і iPod touch від кібер-шахраїв: фішингу, фармінгу та шкідливих веб-сайтів під час використання Інтернету.

Kaspersky Mobile Security для S60 3rd Edition - зручний і надійний антивірус, який забезпечує захист смартфонів Nokia від інтернет-атак, шкідливих програм та SMS спаму.

F-Secure Mobile Anti-Virus для Windows Mobile 2003 - антивірус для захисту мобільних пристроїв під управлінням Windows Mobile 2003 від вірусів, небажаних повідомлень та інших можливих збоїв.

Kaspersky Mobile Security для Windows Mobile - антивірус, призначений для забезпечення комплексного захисту мобільних пристроїв від вірусів і мережевих атак, блокує небажані дзвінки та СМС.

ESET NOD32 Mobile для Windows Mobile - антивірус для захисту смартфонів і КПК від спам-sms, вірусів, реклами, троянських і шпигунських програм, черв'яків, руткітів та іншого небезпечного і небажаного ПЗ.

ESET NOD32 Mobile Beta для Symbian - мобільний антивірус для захисту смартфонів на платформі ОС Symbian від всіх видів вірусних, троянських, шпигунських програм та інших Інтернет-загроз.

Norton Smartphone Security - комплексне антивірусне рішення для захисту смартфонів і комунікаторів під управлінням ОС Windows Mobile і Symbian від різних мобільних загроз.

Dr.Web для Windows Mobile - продукт забезпечує антивірусний захист комунікаторів і КПК від вірусів і інших інтернет-загроз, створених спеціально для інфікування мобільних пристроїв.

Kaspersky Mobile Security для Symbian/Windows Mobile - антивірус для комплексного захисту мобільних пристроїв на базі операційних систем Symbian OS і Microsoft Windows Mobile, від відомих і нових загроз, небажаних викликів і SMS-повідомлень.

F-Secure Mobile Security для S60 3rd/5th Edition - забезпечує необхідний захист для Вашого мобільного пристрою, об'єднуючи інтегрований антивірус F-Secure Mobile Anti-Virus і фаєрвол.

F-Secure Mobile Security для Android - антивірусний захист смартфонів і даних від мобільних погроз, за допомогою компонентів захисту від крадіжки, антивіруса, антишпигуна і фаєрвола.

Trend Micro Mobile Security Personal для Android - мобільний антивірус для захисту смартфонів на базі Android OS від онлайн-загроз і кібер-злочинців.

Norton Mobile Security LITE для Android - безкоштовний антивірус для захисту мобільних телефонів на платформі Android від шкідливих програм і фільтрує виклики від небажаних абонентів.

Dr.Web для Android - безкоштовний антивірус для мобільних телефонів з вдосконаленим захистом від вірусів і шкідливих програм.

Dr.Web для Android Light - безкоштовний антивірусний пакет для надійного захисту мобільних пристроїв (смартфонів), під управлінням операційної системи Android.

Lookout Mobile Security для Android - компактний, продуктивний і безкоштовний мобільний антивірус для захисту смартфонів на базі ОС Android від вірусів, хакерів і втрати даних.

ESET Mobile Security для Android Beta - антивірусне програмне забезпечення призначене для захисту смартфонів на базі операційних систем Android. ESET Mobile Security забезпечує надійний захист даних від відомих і раніше невідомих загроз.

Kaspersky Mobile Security для Android - комплексний антивірусний захист для мобільних пристроїв на платформі Android включає в себе антивірус, фільтр дзвінків і смс, функції анти-злодій та особисті контакти.

Kaspersky Deblocker для iPhone/iPad - безкоштовний розблокувальник, який допоможе швидко і безкоштовно згенерувати коди для видалення блокуючого Ваш комп'ютер банера з робочого столу, не переводячи гроші зловмисникам.

G Data MobileSecurity для Android - рішення безпеки захисту смартфонів і планшетних ПК на базі ОС Android від вірусів, мережевих черв'яків, троянських, шпигунських і інших шкідливих програм.

McAfee Mobile Security для Android - антивірус для захисту мобільного пристрою в разі його втрати або крадіжки, дозволяє виконувати резервне копіювання і відновлення особистих даних, захищає від мобільних вірусів і шпигунських програм, блокує небезпечні сайти і дає можливість безпечно працювати в Інтернеті з мобільного телефону.

WhisperCore - безкоштовна Android-прошивка із захистом від шкідливих додатків і витоку даних у разі крадіжки або втрати мобільного телефону.

Антивірус Dr.Web + Антиспам для Android - вдосконалений захист від вірусів і інших шкідливих програм, а також дозволяє користувачам уникати небажаних вхідних дзвінків і СМС.

Bitdefender Mobile Security для Android - безкоштовний мобільний антивірус для Android з мінімальним впливом на систему і акумулятор смартфона. Основні опції програми: анти-злодій, сканування SD-карт, хмарний антивірусний сканер, аудит безпеки та інтернет-захист.

Comodo Mobile Security для Android - безкоштовне антивірусне рішення, призначене для захисту Android-пристроїв від вірусів, небезпечних програм і потенційно небезпечних налаштувань, допомагаючи захистити конфіденційні дані та оптимізувати роботу системи.

IKARUS mobile.security LITE для Android - безкоштовний мобільний антивірус для Android, що надає базовий захист Вашого мобільного пристрою від будь-якого типу зловмисних програм: мобільних троянів, шахрайських і шпигунських програм.

Avast! Mobile Security для Android - повнофункціональний і безкоштовний мобільний антивірус і анти-злодій для Вашого Android-телефону.

Kaspersky Mobile Security Lite для Android - безкоштовний продукт для базового захисту смартфонів на базі операційної системи Android, який включає в себе такі важливі функції як "Анти-злодій", Фільтрацію дзвінків та SMS-повідомлень.

AVG Mobilation Anti-Virus Free для Android - безкоштовний мобільний антивірус, який забезпечує захист телефону в реальному часі, дозволяє віддалено визначати місце розташування смартфона і заблокувати його у випадку крадіжки або втрати.

Kaspersky Tablet Security для Android - комплексний захист Android-планшета, який включає антивірус, хмарну мережу Kaspersky Security Network і функцію Анти-Злодій з можливістю віддаленого управління через веб-портал.

Avira Free Android Security - безкоштовний антивірусний додаток для безпеки Android-пристрою.

VIPRE Mobile Security для Android - безкоштовний мобільний антивірус, який захищає Android смартфон від шкідливих програм, спаму та інших Інтернет-загроз.

Zoner AntiVirus Free для Android - безкоштовний мобільний антивірус для Android, сучасний додаток для безпеки Вашого Android-смартфона.

NQ Mobile Security для Android - безкоштовний мобільний антивірус для Вашого Android-пристрою.

NetQin Mobile Manager для Android - безкоштовний мобільний менеджер контактів, дзвінків і повідомлень для Вашого Android-телефону.

NetQin Vault для Android - безкоштовний додаток для Android-пристроїв, який стоїть на захисті Вашої конфіденційності.

Android Booster FREE - безкоштовна мобільна програма, яка оптимізує роботу системи Android-смартфона при мінімізації споживання енергії і дозволяє контролювати кількість використовуваного Інтернет-трафіку.

MYAndroid Protection Antivirus - комплексне мобільне рішення безпеки для захисту Android-смартфонів і планшетів.

Quick Heal Mobile Security для Android - безкоштовний мобільний антивірус для Android-пристроїв, який в режимі реального часу захищає від вірусів і шкідливих програм, крадіжки і втрати смарфтона, дозволяє блокувати небажані дзвінки та СМС.

Webroot SecureAnywhere Mobile для Android - безкоштовний мобільний антивірус, інтернет-захист і захист особистих даних для Вашого смартфона і планшета Android.

Наверх