Безкоштовні програми для комп'ютера - Перегляд. Конвертація


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Найкращі безкоштовні програми. Веб-сервіси "Перегляд. Конвертація"

Adobe Reader - безкоштовна програма, призначена для перегляду і друку документів у форматі PDF. Adobe Reader вміє працювати як плагін до різних браузерів і може показувати слайд-шоу у форматі Adobe Photoshop Album, переглядати Flash-відео, впроваджене в документи PDF.

FoxIt Reader - компактна і швидко працююча програма для перегляду і друку документів формату PDF. FoxIt Reader дозволяє виділяти і копіювати текст в буфер обміну, а також проводити пошук по тексту.

FreeCommander - безкоштовний двохпанельний файловий менеджер для Microsoft Windows, з підтримкою перегляду архівів, порівнянням і синхронізацією папок, вбудованим FTP клієнтом і мульти-перейменуванням файлів.

IrfanView - невелика за розміром програма для перегляду графічних, відео та аудіофайлів. Працює під операційними системами Windows і ReactOS, безкоштовна для некомерційного використання.

IZArc - безкоштовний файловий архіватор, який працює в середовищі Microsoft Windows. Підтримує велику кількість форматів стиснення і вміє працювати з образами дисків.

muCommander - багатоплатформовий двохпанельний файловий менеджер з графічним інтерфейсом. Крім стандартних операцій з папками і файлами, muCommander дозволяє підключатися до FTP, SFTP і HTTP/HTTPS серверів, відправляти електронні повідомлення з прикріпленими до них обраними файлами, архівувати та розархівувати файли форматів ZIP, GZip і TAR, а також порівнювати вміст каталогів.

PDF-XChange Viewer - безкоштовна програма для перегляду та редагування Pdf-файлів. Надає змогу редагувати та додавати нотатки (має інструмент «друкарська машинка»), додавати стікери (клейкі нотатки), додавати графічну інформацію безпосередньо в pdf-файл. Підтримує вкладки. Має додаток для безпосередньої роботи в тлі переглядача Firefox.

PeaZip - вільний і безкоштовний кросплатформний портативний архіватор та графічна оболонка для інших архіваторів. PeaZip підтримує власний формат архівів Pea (з підтримкою стиснення, багатотомних архівів і гнучкої системи шифрування та контролю цілісності) і інші формати, використовуючи для багатьох з них зовнішні програми та бібліотеки.

PrimoPDF - безкоштовна програма для швидкого перетворення будь-якого документа у формат PDF. Створює віртуальний принтер, за допомогою якого і відбувається створення та збереження документа у форматі PDF. Також можна створювати захищені PDF-документи.

Nuance PDF Reader - безкоштовне програмне забезпечення, призначене для перегляду, обробки і управління файлами у форматі Portable Document Format (PDF). Програма Nuance PDF Reader підтримує всі можливості формату PDF, дозволяє переглядати інтегровану Flash-анімацію і відео, підкреслювати і виділяти текст, залишати коментарі та роздруковувати документ разом з коментарями, заповнювати форми і зберігати їх.

xplorer2 lite - є потужним і простим у використанні файловим менеджером, як для недосвідчених користувачів, так і професіоналів, за допомогою якого можна робити різні файлові операції, як це здійснюється зі стандартного провідника Windows. Окрім роботи з локальними даними, Xplorer2 підтримує роботу з мережевими дисками для фільтрації, видалення, копіювання, переміщення та інших команд для роботи з файлами.

XnView - безкоштовна багатоплатформна програма для перегляду графічних зображень, яка підтримує більш ніж 400 форматів файлів. Програма XnView дозволить легко і швидко обробляти, відтворювати і конвертувати графічні файли з одного формату в іншій.

ZamZar - безкоштовний Веб-сервіс, який дозволить Вам швидко і без особливих зусиль виконувати конвертацію файлів, збережених на жорсткому диску ПК, в різні формати. ZamZar дозволить перетворювати слайди презентацій Powerpoint в зображення PNG і зберігати їх для подальшого використання, перетворить текстовий документ MS Word у PDF, HTML або PCX, а також забезпечить конвертування музичних композицій WAV в поширений формат MP3.

Наверх