Безкоштовні програми для комп'ютера - Аудіо


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Найкращі безкоштовні програми. Веб-сервіси "Аудіо"

Audacity - вільний, простий у використанні звуковий редактор для Windows, Mac OS X, GNU/Linux та інших операційних систем. Audacity можна використовувати для запису звуку, оцифровки аналогових записів (касет, грамплатівок), редагування файлів у форматах Ogg Vorbis, MP3 і WAV, для фізичного редагування декількох файлів (вирізання, склейка, зведення), а також зміни швидкості і висоти тону запису та багато чого ще!

Foobar2000 - аудіоплеєр, розроблений Пітером Павловські, вільним розробником компанії Nullsoft, а також автором іншого програвача — Winamp. Має мінімалістичний інтерфейс і містить у собі безліч функцій для підтримки метаданих і високоякісного відтворення аудіо. Теоретичний максимум частоти дискретизації — 96 кГц, амплітудної розрядності — 32 біт. Для якіснішого відтворення аудіо здійснює нойзшейпінг та дизерінг.

MP3 Skype Recorder - дуже проста у використанні програма для запису розмов, вироблених через Skype. Може працювати як в автоматичному, так і ручному режимі. Skype Recorder конвертує запис в один із зазначених форматів (MP3/OGG/WMA/WAV) і зберігає його в заздалегідь вибрану папку, після чого, за допомогою вбудованого аудіо-плеєра, можна в будь-який момент прослухати записані розмови. Крім цього, Skype Recorder вміє працювати в прихованому, невидимому режимі.

Наверх