Безкоштовні програми для комп'ютера - Безкоштовні програми для видалення вірусів


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Безкоштовні програми для видалення вірусів, інтернет-хробаків, троянів

I-Worm/Nimda Remover - корисна безкоштовна програма для видалення хробака Nimda з Вашої системи.

W32/Tearec.A.worm Remover - безкоштовна антивірусна програма для легкого видалення хробака Tearec.A з зараженого комп'ютера.

I-Worm/Swen Remover - безкоштовна антивірусна програма для видалення хробака Swen з Вашого комп'ютера.

I-Worm/Verona.B Remover - маленька безкоштовна антивірусна утиліта для видалення вірусу Verona.B.

Net-Worm.Win32.Rovud.a-c Remover - корисна лікуюча антивірусна утиліта для усунення вірусної інфекції на комп'ютері.

Worm.Win32.AutoRun.hr Remover - корисна і безкоштовна антивірусна утиліта для видалення з комп'ютера вірусу Win32.AutoRun.hr.

Marq.A Worm Cleaner - безкоштовна антивірусна утиліта для легкого і швидкого виявлення і видалення інтернет-хробака Marq.A з інфікованої системи.

CleanAntivirus2008 - безкоштовний засіб для видалення вірусів, який допомагає позбутися троянської програми W32/Antivirus2008.

Win32.Mytob Worm Cleaner - невелика антивірусна утиліта, що дозволяє виявити і очистити систему від мережевого вірус-хробака (Net-Worm) Win32.Mytob.

Dr.Web Trojan.Encoder Decrypt - безкоштовна антивірусна утиліта для дешифрування файлів користувача, зашифрованих трояном Trojan.Encoder.

MS Antispyware 2009 Removal Tool - безкоштовна антишпигунська програма, яка видаляє підроблену антишпигунську програму MS Antispyware 2009 з Вашого комп'ютера.

Simple Machine Protect - безкоштовний портативний антивірус для виявлення і видалення найбільш відомих видів вірусів, інтернет-хробаків, троянів, шпигунського ПЗ (Spyware).

Antivirus 360 Removal Tool - безкоштовна антишпигунська програма, яка видаляє підроблену антишпигунську програму Antivirus 360 з вашого комп'ютера.

Malware Removal Tool - безкоштовна антишпигунська програма, що представляє собою ефективний інструмент для виявлення і подальшого видалення шпигунських і інших шкідливих програм.

Trojan.Xrupter Removal Tool - безкоштовна антивірусна утиліта від компанії Symantec для видалення шкідливої програми Trojan.Xrupter.

ESET Conficker Removal - безкоштовна антивірусна утиліта від компанії ESET для видалення інтернет-хробака Win32/Conficker.

Sophos Conficker Clean-up Tool - безкоштовна антивірусна утиліта від Sophos, що видаляє інтернет-хробака Conficker з Вашого комп'ютера за кілька секунд.

BitDefender Downadup Removal Tool - безкоштовна антивірусна утиліта від Bitdefender для виявлення і видалення всіх слідів інтернет-хробака Downadup (Conficker).

McAfee AVERT Stinger Conficker - версія безкоштовної антивірусної програми McAfee AVERT Stinger для видалення інтернет-хробака Conficker з Вашої системи.

СleanConficker - безкоштовна антивірусна утиліта для видалення інтернет-хробака W32/Conficker (інші назви W32/Downadup, W32/Kido).

M Autorun Killer - безкоштовна антивірусна програма для видалення вірусів, а також AUTORUN virus.

SmitfraudFix - безкоштовна антивірусна програма для пошуку і видалення шкідливих програм з роду Desktop Hijack (рекламне і шпигунське ПЗ).

W32/XPACK Trojan Removal Tool - безкоштовна антитроянська програма для виявлення і подальшого видалення з Вашої системи трояна W32/XPACK Trojan і всіх його різновидів.

GSA Delphi Induc Cleaner - безкоштовна антивірусна програма для повного видалення вірусу Win32/Induc.A.

CleanZPACK - безкоштовна антитроянська утиліта для виявлення і видалення з комп'ютера всіх варіантів троянської програми W32/ZPACK Trojan.

Avira AntiVir Removal Tool - безкоштовна антивірусна програма для виявлення та видалення інтернет-хробаків Worm/Sober.J, Worm/Sober.P, Worm/Sober.Y, Worm/Stanit.A та інших відомих вірусів і троянів.

Win32:Badtrans Removal Tool - безкоштовна антивірусна утиліта для видалення вірусу Win32: Badtrans з Вашого комп'ютера.

Trojan.Initbar Removal Tool - безкоштовна антитроянська утиліта для для видалення вірусу Trojan.Initbar з Вашого комп'ютера.

Trojan.Xrupter Removal Tool - безкоштовна антитроянська утиліта для безпечного видалення троянської програми Trojan.Xrupter з Вашого комп'ютера.

Trojan.Bankpatch Removal Tool - безкоштовна антитроянська утиліта для безпечного видалення шкідливої програми Trojan.Bankpatch з Вашого комп'ютера.

W32.Downadup Removal Tool - безкоштовна антивірусна програма для безпечного видалення вірусу W32.Downadup з Вашого комп'ютера.

AIM Fix - безкоштовна антивірусна утиліта для видалення всіх відомих вірусів з інтернет-пейджера AOL Instant Messenger.

MD5 Virus search and cleaner - безкоштовна антивірунса програма, яка швидко і легко сканує та видаляє віруси, шкідливі файли з вказаним користувачем MD5 значенням.

Aurora Malware Removal Tool - безкоштовна антивірусна утиліта, яка сканує комп'ютер на наявність шкідливих програм, що використовують експлоїт Аврора і видаляє їх.

Nimda remover - безкоштовна антивірусна утиліта, яка видаляє інтернет-хробака I-Worm.Nimda при наявності активної інфекції.

Kaspersky Net-Worm.Win32.Kido Remover - безкоштовна антивірусна утиліта, що дозволяє видаляти з зараженого комп'ютера хробака Net-Worm.Win32.Kido (Conficker).

Kaspersky klwk.com - зручна і безкоштовна антивірусна утиліта від Лабораторії Касперського для боротьби з вірусами, блокуючими роботу антивірусних програм.

AVG Virus Remover for Win32/Dundun - ефективна антивірусна утиліта для видалення вірусу Win32/Dundun з зараженого комп'ютера.

AVG Virus Remover for Win32/Slugin - безкоштовна антивірусна утиліта для видалення вірусу Win32/Slugin з зараженого комп'ютера.

MSN Virus Cleaner - безкоштовна антивірусна утиліта, що видаляє MSN-погрози з Вашого комп'ютера.

BitDefender Stuxnet Removal Tool - безкоштовна антивірусна програма, що дозволяє користувачам виявити і видалити Інтернет-хробака Win32.Worm.Stuxnet.

BitDefender TDSS Removal Tool - безкоштовна антивірусна утиліта для ефективного виявлення і видалення всіх слідів руткіта TDSS (TDL4) з Вашого комп'ютера.

CaSIR - безкоштовна антивірусна утиліта для видалення найбільш поширених і стійких загроз - CaSIs.

Kaspersky RectorDecryptor - корисний і безкоштовний антивірусний інтсрумент для усунення шкідливої програми Trojan-Ransom.Win32.Rector і розшифровки файлів, зашифрованих цим трояном.

Microsoft Malicious Software Removal Tool - безкоштовний антивірусний засіб видалення шкідливих програм для ОС Microsoft Windows перевіряє комп'ютери на наявність деяких поширених шкідливих програм, наприклад Blaster, Sasser і Mydoom, і видаляє їх.

Kaspersky XoristDecryptor - безкоштовна антивірусна утиліта, яка бореться з шкідливими програмами сімейства Trojan-Ransom.Win32.Xorist та Trojan-Ransom.Win32.Cryit.

Kaspersky TDSSKiller - антируткіт утиліта від Лабораторії Касперського, яка лікує системи, заражені шкідливими програмами сімейства Rootkit.Win32.TDSS та іншими відомими руткітами.

Kaspersky VirutKiller - безкоштовна антивірусна утиліта від "Лабораторії Касперського" для лікування систем, заражених шкідливими програмами Virus.Win32.Virut.ce, q.

Bitdefender Bootkit Removal Tool - безкоштовна антивірусна програма, яка виявляє і усуває буткіти (MBR-руткіти) - спеціальний тип шкідливих програм, які здійснюють модифікацію завантажувального сектора MBR, порушуючи цілісність операційної системи.

BitDefender Top100 Removal Tool Березень 2012 - безкоштовна антивірусна утиліта, яка видаляє або лікує ТОП100 найбільш поширених шкідливих загроз, зафіксованих антивірусною компанією BitDefender в Березні 2012 року.

PC Tools Threat Removal Tool 2012 - невелика і зручна антивірусна утиліта для перевірки комп'ютера і надійного видалення відомих шкідливих загроз, що запобігають установку антивіруса.

Kaspersky Flashfake Removal Tool - безкоштовна антивірусна утиліта від "Лабораторії Касперcкого", яка виявляє і видаляє сімейство шкідливих програм Trojan-Downloader.OSX.Flashfake для Mac OS X.

Bitdefender Trojan.Ransom.HM Decryption Tool - безкоштовна утиліта для розшифровки файлів.

McAfee Rootkit Remover - безкоштовний антируткіт, призначений для виявлення і видалення комплексу руткітів і пов'язаних з ними загроз.

Kaspersky RannohDecryptor - безкоштовна утиліта для розшифровки файлів після зараження трояном-здирником Trojan-Ransom.Win32.Rannoh.

Наверх