Безкоштовні програми для комп'ютера - Мапи


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Найкращі безкоштовні програми. Веб-сервіси "Мапи"

Google Maps - набір додатків, побудованих на основі безкоштовного картографічного сервісу і технології, що надаються компанією "Google". Сервіс представляє собою карту і супутникові знімки всього світу (а також Місяця і Марса). З сервісом інтегрований бізнес-довідник і карта автомобільних доріг з пошуком маршрутів

Google Earth (Google Планета Земля) - за допомогою цієї програми, Ви можете зробити подорож по всій планеті: побачити зображення різних місць, зроблені з супутника, подивитися карти місцевості і споруди в тривимірному зображенні, злітати в космос і опуститися на дно океану. З новою функцією Google Ocean тепер всі бажаючі можуть не просто подивитися рельєф дна океану, але й зрозуміти як там відбуваються багато процесів. Є також спрощена Java-версія програми для стільникових телефонів.

Nokia Ovi Maps - це і картографічний онлайн сервіс і програма GPS, яка пропонує функцію покрокової навігації, голосове керування, допомога у виборі смуги, інформацію про стан на дорогах (працює в 10 країнах), камеру безпеки, а також швидкісні попередження. Програма також здатна працювати в оффлайні, що допоможе заощадити енергію батареї телефону. З січня 2010 року навігація на всіх телефонах Nokia стала безкоштовною.

Наверх