Безкоштовні програми для комп'ютера - Мережі


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Найкращі безкоштовні програми. Веб-сервіси "Мережі"

Axence NetTools Pro - масштабне рішення для моніторингу хостів (з оповіщенням), вимірювання продуктивності мережі і швидкої діагностики виниклих проблем. Основні можливості: моніторинг хостів та сповіщення. NetTools надає користувачам діаграми з історією часу відповіді і відсотком втрачених пакетів, дозволяючи побачити працездатність і оцінити завантаження мережі у часі.

LogMeIn Hamachi2 - безкоштовна програма для організації зв'язку між комп'ютерами через мережу Інтернет. Hamachi дозволяє за допомогою VPN (віртуальна приватна мережа) з'єднання об'єднати два і більше комп'ютера до мережі, яка використовує для передачі даних протокол UDP. Програма безпечна у використанні, завдяки застосуванню шифрування і аутентифікації, а також надійної NAT технології, яка забезпечує комп'ютерам в мережі внутрішні IP-адреси.

Meraki WiFi Stumbler - безкоштовна утиліта, яка збирає і динамічно оновлює інформацію про всі бездротові точки доступу в радіусі дії антени користувача. Оскільки Meraki WiFi Stumbler реалізована у вигляді веб-додатку, користувачі можуть запускати її на більшості популярних платформ і навіть без підключення до Інтернету. Для додаткової зручності веб-додаток WiFi Stumbler підтримує пошук, сортування і фільтрацію елементів у списку точок доступу.

NetSetMan - програма, що дозволяє швидко перемикатися між кількома заздалегідь налаштованими мережевими конфігураціями. Програма NetSetMan виявиться особливо корисною для тих, хто часто перемикається з однієї мережі на іншу, адже кожного разу, коли необхідно підключитися до однієї певної мережі, доводиться виставляти потрібні їй налаштування.

Wireshark - програма-аналізатор трафіку для комп'ютерних мереж Ethernet і деяких інших. Має графічний користувальницький інтерфейс. Програма дозволяє користувачеві переглядати увесь трафік, що проходить по мережі, в режимі реального часу, переводячи мережеву карту в нерозбірливий режим.

Наверх