Безкоштовні програми для комп'ютера - Резервне копіювання. Синхронізація. Зберігання даних


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Найкращі безкоштовні програми. Веб-сервіси "Резервне копіювання. Синхронізація. Зберігання даних"

CloudDrive - безкоштовний клієнт "Клауд Драйв" для служби Adobe Acrobat Online Storage Service, яка надає 5 Гб безкоштовного онлайн-сховища для зберігання та передачі даних. З його допомогою Ви можете завантажувати і скачувати будь-які файли чи папки, просто перетягуючи їх.

Dropbox - безкоштовне хмарне сховище даних, яке належить компанії Dropbox Inc., що дозволяє користувачам зберігати свої дані на серверах в хмарі і розділяти їх з іншими користувачами в Інтернеті. Dropbox дозволяє користувачеві розміщувати файли на віддалених серверах за допомогою клієнта або з використанням веб-інтерфейсу через браузер. Є також можливість викладати файли для загального доступу через папку «Public», що дозволяє використовувати сервіс як файлообмінник.

DriveImage XML - проста та зручна у використанні програма, призначена для створення образів логічних дисків і окремих розділів. DriveImage XML працює виключно на операційних системах, заснованих на ядрі NT. Програма DriveImage XML дозволяє створювати образи розділів з файловими системами FAT 12/16/32 і NTFS.

DriverMax - програма для легкої та швидкої переустановки всіх драйверів Windows. DriverMax збирає всю інформацію про встановлені в системі драйвери і виводить список пристроїв, які їх використовують. Знайдені файли можна зберегти в папку або упакувати в ZIP-архів. За допомогою майстра імпортування можна встановити всі збережені драйвери за 5-10 хвилин.

Gladinet Cloud Desktop Starter Edition - є зручною безкоштовною програмою, що представляє своєрідне сховище для файлів, розміщених на локальних дисках, в тому числі FTP і WebDAV серверах.

MozBackup - безкоштовна програма для створення резервних копій профілів таких програм, як: Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Mozilla Thunderbird, Sunbird, SeaMonkey, Wyzo та інших. Зберігає контакти, листи, закладки, налаштування пошти, розширення, історію, cookies та кеш.

MozyHome Online Backup - корпорація Mozy пропонує послугу зашифрованого резервного копіювання даних в режимі онлайн - безкоштовно або за невеликі гроші, залежно від необхідного обсягу резервного сховища.

SpiderOak - онлайнова система резервного копіювання, яка дозволяє зберігати, синхронізувати, расшарівать файли в хмарному сховище. При безкоштовній моделі використання, на необмежений термін виділяється 2 Гб під Ваші файли, клієнти є для всіх платформ - Windows, Mac і Linux. Основна і головна відмінність SpiderOak від Dropbox - можливість синхронізації будь-яких файлів і папок, а не тільки розташованих у спеціальній папці.

SyncToy - легка в управлінні і налаштуванні програма для зручного копіювання, переміщення і синхронізації файлів в різних каталогах. SyncToy допускає керування одночасно декількома каталогами, що дозволяє об'єднувати файли двох папок в одному місці і перейменовувати або видаляти їх в іншому. Можливе збереження історії роботи з файлами.

Syncplicity - програмний комплекс для синхронізації даних в кроссплатформенних середовищах. У програмний комплекс входить доступ до синхронізованих ресурсів через веб-браузер і кросплатформенний додаток. До основних переваг Syncplicity можна віднести 2 Гб безкоштовного дискового простору на сервері. Також немає необхідності постійно тримати включеними обидва комп'ютери, синхронізація відбувається після включення. Недоліком програми є відсутність російського інтерфейсу та довідки.

Windows Live SkyDrive - безкоштовний інтернет-сервіс для зберігання файлів, що базується на хмарній організації, з функціями файлообміну. Сервіс SkyDrive дозволяє зберігати до 25 ГБ інформації в упорядкованому за допомогою стандартних папок вигляді. Для зображень передбачений попередній перегляд у вигляді ескізів, а також можливість їх перегляду у вигляді слайдів. Для всіх папок і файлів можна визначати рівень доступу - від виключно персонального до публічного. За допомогою сервісу можна здійснювати обмін файлами розміром до 100 МБ.

Наверх