Безкоштовні програми для комп'ютера - Безкоштовні антивіруси для нетбуків (Netbook)


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Антивіруси для невеликих мобільних комп'ютерів (Нетбуків)

Kaspersky Internet Security 2009 - повноцінний інтернет-захист нетбука, що включає антивірус, захист від шпигунів, фішингу, спаму і хакерів.

Norton Internet Security 2010 Netbook Edition - комплексний антивірус для захисту нетбуків від вірусів та інтернет-загроз.

Trend Micro Titanium Security for Netbooks 2011 - антивірус для автоматичного захисту нетбука від вірусів, програм-шпигунів та безпечної роботи в Інтернеті.

PC Tools Security for Netbooks 2009 - повнофункціональне і не вимогливе до ресурсів антивірусне рішення для захисту від шкідливих програм, розроблене спеціально для нетбуків і забезпечує захист від будь-яких інтернет-загроз.

Norton™ 360 Netbook Edition - комплексний і простий у використанні антивірусний захист нетбука, Вашої особистої інформації і файлів.

Panda Internet Security 2011 for Netbooks - антивірус розроблений спеціально для нетбуків і призначений для захисту від вірусів, хакерських атак, крадіжки особистих даних та інших відомих і невідомих атак.

Panda Internet Security 2012 for Netbooks - комплексний антивірус для захисту Вашого нетбука від всіх видів онлайн-загроз.

Наверх