Безкоштовні програми для комп'ютера - Відео


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Найкращі безкоштовні програми. Веб-сервіси "Відео"

CamStudio - безкоштовна комп'ютерна програма для запису того, що відбувається на екрані монітора в файл AVI або SWF (флеш) разом зі звуком. Може бути використана, наприклад, для створення навчальних курсів з використання програмного забезпечення або створення відеопрезентацій.

Handbrake - програмне забезпечення для конвертації MPEG-відео (включаючи DVD-відео) в MPEG-4 відеофайл в форматах mp4 і mkv. HandBrake - кросплатформове програмне забезпечення, доступне для Linux, Microsoft Windows, Mac OS X, і Solaris. HandBrake поширюється за ліцензією GPL і є вільним програмним забезпеченням.

Miro - це додаток для перегляду інтернет-телебачення розроблений Participatory Culture Foundation. Він підтримує Microsoft Windows, Mac OS X, і Linux. Також програма підтримує більшість відомих відео форматів і пропонує можливість слухати музику і дивитися відео, навіть в HD якості. Miro це вільне ПЗ, випущене під ліцензією GNU General Public License.

Pencil - це програма для створення 2D анімації, яка запускається на Mac, Windows, Linux і BSD. Pencil використовує єдиний растрово-векторний інтерфейс для створення простої 2D графіки та анімації. Pencil написаний на C + + і заснований на Qt. Додаток ліцензовано під GNU.

TeleKast - просунутий телесуфлер з простим у використанні графічним інтерфейсом і редактором скриптів. Це додаток можна використовувати для Вашої школи, церкви або будь-якої організації, яка потребує функції, такі як редактор скриптів і телесуфлер.

VLC media player - кросплатформовий та вільний плеєр проекту VideoLAN. VLC здатний програвати різноманітні аудіо- та відеофайли, CD та DVD-диски, інтернет-радіо за різними протоколами та має багато інших можливостей. Незважаючи на наявність у назві слова «client», він також може бути сервером потокової трансляції файлів в реальному часі на один або кілька комп’ютерів мережі чи записувати вихідні дані у файл. Підтримуються протоколи IPv4 та IPv6. VLC підходить для більшості сучасних операційних систем, в тому числі Windows, Linux і Mac OS X. VLC має багату бібліотеку власних кодеків і є чи не єдиним плеєром, що добре програє зіпсовані чи недозавантажені файли. Плеєр надійний та підходить користувачам з різним досвідом роботи, в тому числі професіоналам. Має багатомовний інтерфейс.

Windows Live Movie Maker (Кіностудія Windows) - програма для створення та редагування відео, що входить до складу пакету безкоштовного ПЗ Windows Live. Замінює Windows Movie Maker, остання версія якого входила до складу Windows Vista. Кіностудія Windows, несумісна з версіями ОС Microsoft Windows, що вийшли раніше Windows Vista. Кіностудія Windows, являє собою серйозно перероблену версію Windows Movie Maker, сфокусовану на потребах середньостатистичного користувача. Кіностудія Windows, дозволяє викладати відео на YouTube, як у звичайній, так і в HD-якості.

Наверх