Безкоштовні програми для комп'ютера - Календарі. PIM


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Найкращі безкоштовні програми. Веб-сервіси "Календарі. PIM"

30 Boxes - це маленький, без особливих наворотів сервіс, який дозволить Вам вести свій власний календар з особистими справами. Додавання події в календар реалізовано дуже просто і елегантно. Можна створювати завдання, що повторюються, включати нагадування по e-mail, «ділитися» нотатками з іншими користувачами 30 Boxes. З додаткових функцій слід відзначити відображення в календарі заголовків з LiveJournal, RSS-стрічок (скільки завгодно), сервісів Webshots, Flick, MySpace, upcoming.org та інших, у тому числі і інформації про погоду з сайту Weather.com (тільки для США).

Chandler - безкоштовний персональний менеджер інформації з інтегрованим поштовим клієнтом, "аською", календарем, завданнями і контактами та загальним інформаційним управлінням. Chandler вміє імпортувати завдання з інших програм, що підтримують формат iCal (на офіційному сайті є інструкції для Outlook, Lightning, Apple iCal та ін.). По набору функцій дуже схожий на Microsoft Outlook.

Google Calendar - безкоштовний сервіс для планування зустрічей, подій, справ з прив'язкою до календаря. Можна задавати час зустрічі, повторення, нагадування, запрошувати інших учасників (їм надсилають запрошення електронною поштою). Також календар уміє відправляти нагадування про події по e-mail і через SMS. Одна з ключових переваг - можливість спільного використання календаря. В інтерфейсі активно використовуються технології JavaScript і AJAX, це прискорює реакцію системи, дозволяє користуватися нею з тією ж легкістю, як і програмою, встановленою локально.

Google Contacts - являє собою багатофункціональний інструмент управління контактами від Google, який інтегрований у веб-компанії програми електронної пошти, Gmail.

Lightning - назва проекту Mozilla Foundation з розробки розширення, яке додає в Mozilla Thunderbird функції календаря та планувальника. За допомогою плагіна Provider for Google Calendar, Lightning може синхронізуватися з Google Calendar.

Remember The Milk - зручний планувальник Вашими завданнями. Повідомлення про подію можна отримувати не тільки по електронній пошті, але і на мобільний телефон, інтернет-пейджер (великий список підтримуваних протоколів включає в себе і ICQ і Google Talk і навіть Skype). За допомогою Remember The Milk, можна використовувати карти з картографічного сервісу Google Maps, працювати в офлайні за допомогою Google Gears, використовувати планувальник в Google Calendar, додавати завдання і отримувати повідомлення, використовуючи Twitter.

Yahoo Calendar - безкоштовний онлайновий органайзер. Yahoo Calendar отримав сумісність з іншими подібними онлайновими сервісами і автономними додатками, що дозволить користувачам обмінюватися даними з органайзерів різних платформ, включаючи продукти Mozilla, Apple, Microsoft, AOL і Google. Крім того, новий Yahoo Calendar дозволяє перетягувати елементи календаря за допомогою мишки і відзначати їх різним кольором і навіть зображеннями з колекції Flickr.

Наверх