Безкоштовні програми для комп'ютера - Корпоративні антивіруси для бізнесу


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Корпоративні антивіруси і антивірусні програми для Вашого бізнесу

Trend Micro Worry-Free Business Security - проста, надійна та інтелектуальна система антивірусного захисту від загроз Інтернету для організацій, що користуються рішеннями Windows Small Business Server 2008 і Essential Business Server 2008 корпорації Microsoft.

Антивірус Касперського 8.0 для Windows 7 Workstation - це централізований захист робочих станцій в корпоративній мережі і за її межами від всіх видів сучасних інтернет-загроз: вірусів, шпигунських програм, хакерських атак і спаму.

Kaspersky Small Office Security 2 - антивірусне рішення, яке забезпечує найвищий рівень захисту комп'ютерів і серверів Вашої компанії від сучасних інтернет-погроз: вірусів, шпигунських і інших шкідливих програм, фішингу, спаму та хакерських атак.

Symantec Endpoint Protection - комплексний продукт, що поєднує Symantec AntiVirus і ефективний засіб запобігання загроз, забезпечує надійний захист серверів, переносних і настільних комп'ютерів від усіх видів атак, включаючи шпигунські програми.

Dr.Web CureNet! - мережева антивірусна утиліта з централізованим управлінням для видаленої перевірки і лікування заражених робочих станцій і серверів Windows навіть повністю ізольованих від Інтернету.

Avira SmallBusiness Suite - професійний пакет безпеки для малих мереж і ідеальне доповнення для підприємств. Розпізнає і усуває віруси, черв'яки, трояни, рекламне, шпигунське та інше шкідливе ПЗ. Захист від процесів, контроль потоку інтернет-трафіку та інше.

Avira AntiVir Professional - антивірусна програма професійного рівня з антивірусним сканером і з потужним евристичним монітором, що дозволяє розпізнавати абсолютно нові модифікації вірусів, інтернет-черв'яків, троянів, руткітів, рекламного і шпигунського ПЗ.

Microsoft Forefront Endpoint Protection - відоме антивірусне рішення по захисту клієнтських місць і серверних операційних систем (кінцевих точок) від вірусів і інших шкідливих програм Forefront Client Security.

TrustPort Antivirus for Servers 2012 - антивірусне рішення адаптоване для файл-сервера. Воно розроблено для використання на сервері при одночасній роботі з великою кількістю файлів.

TrustPort Management 2012 - центральна консоль управління для віддаленого встановлення, налаштування та оновлення TrustPort Antivirus, TrustPort Internet Security і TrustPort Total Protection на станціях користувачів.

Avira Professional Security 2012 - корпоративний антивірус, розроблений для бізнес-користувачів.

Avast! Business Protection - сертифікований, дуже швидкий антивірус і антишпигун для Вашого бізнесу зі зручним централізованим управлінням через веб-інтерфейс.

Symantec Endpoint Protection 12 - логічне поєднання засобів антивірусного захисту, захисту від програм-шпигунів, фаєрвола, системи попередження вторгнень, а також функцій мережевого доступу та засобів управління додатками і пристроями.

ESET Endpoint Security - антивірус NOD32 для малого, середнього бізнесу і корпоративних клієнтів.

ESET Endpoint Security Suite - комплексний антивірус для малого і середнього бізнесу та корпоративних клієнтів. Поєднує передовий проактивний захист кінцевих точок для захисту від шкідливого ПЗ, двосторонній фаєрвол і антиспам.

F-Secure Client Security - комплексне антивірусне рішення з централізованим управлінням, розроблене для забезпечення високого рівня безпеки робочих станцій і ноутбуків в мережі підприємства.

Webroot SecureAnywhere Endpoint Protection - антивірусний захист кінцевих точок (комп'ютерів, ноутбуків, серверів) від шкідливих програм з передовими "хмарними" технологіями для блокування відомих і запобігання невідомих загроз.

Panda Cloud Office Protection - комплексне антивірусне рішення, "хмарний" антивірус і фаєрвол, для захисту комп'ютерів, ноутбуків і файлових серверів.

Kaspersky Endpoint Security 8 для Windows - комплексна високотехнологічна система багаторівневого захисту робочих станцій і файлових серверів під управлінням ОС Windows від загроз будь-якої складності.

Наверх