Безкоштовні програми для комп'ютера - Електронна пошта


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Найкращі безкоштовні програми. Веб-сервіси "Електронна пошта"

Affixa - безкоштовна програма, яка інтегрує веб-пошту прямо в Windows. Якщо Ви користуєтеся одночасно веб-поштою та звичайною, то є резон встановити Affixa. Ця програма може посилати будь-які файли, використовуючи веб-пошту.

eM Client - інтегрований додаток, що поєднує в собі: клієнт електронної пошти, календар, інтернет-пейджер та багато іншого. Програма eM Client може легко імпортувати повідомлення та контакти з MS Outlook, Outlook Express, The Bat! і Thunderbird. eM Client дозволить повністю синхронізуватися з Gmail, Skype, Facebook і багатьма іншими сервісами. Програма безкоштовна виключно для некомерційного використання і вимагає безкоштовної реєстрації після закінчення випробувального терміну.

Gmail - безкоштовна послуга електронної пошти від американської компанії Google. Надає доступ до поштових скриньок через веб-інтерфейс і по протоколам POP3, SMTP та IMAP.

Inbox2 - це не просто поштова програма, а комунікаційне середовище, в якому Ви отримуєте не тільки повідомлення електронної пошти, а й від контактів соціальних мереж. Програма має зручний інтерфейс з напівпрозорими панелями, анімацією, не дратує очі гамою.

Thunderbird - безкоштовна, кросплатформова, вільно поширювана програма для роботи з електронною поштою і групами новин. Підтримує протоколи: SMTP, POP3, IMAP, NNTP, RSS. Також Thunderbird підтримує зміну тем, установку розширень та автоматично розпізнає небажану кореспонденцію..

VoxOx - універсальна утиліта, яка поєднує в собі багатопротокольний чат, підтримку соціальних мереж, та інтеграцію електронної пошти. Крім того, доступна телефонія з кодуванням переговорів, дзвінками з мобільного на мобільний з функцією повідомлення по SMS або через веб-сайт, безкоштовна особиста служба переадресації дзвінків і система бонусних хвилин за перегляд реклами та заповнення опитувань. Крім зазначених послуг, VoxOx пропонує 120 хвилин безкоштовних дзвінків абонентам США, безкоштовний американський номер, міжнародний зв'язок, пакети з похвилинною оплатою, голосову пошту, налаштування мелодій дзвінка, відеоконференції (тепер тільки для клієнтів VoxOx), двосторонній обмін текстовими повідомленнями, відправлення SMS з електронної пошти і IM-чат з MSN, ICQ, AOL, Jabber, Yahoo і Google. Для користувачів iPhone, WAP або мобільного браузера відкрито мобільний доступ.

Zimbra Desktop - це багатоплатформовий поштовий клієнт, створений на основі технології Mozilla Prism. Який містить у своєму складі, крім пошти, функції органайзера, менеджера завдань, портфеля, календаря і багато чого іншого. Zimbra Desktop може інтегруватися як в рідній сервер Zimbra Collaboration Suite (безкоштовно альтернатива Exchange), так і в різні поштові служби: Gmail, Yahoo mail, AOL, Microsoft Exenge IMAP, та інші будь-які POP \ IMAP сервера. Так само, це один з перших клієнтів який підтримує «Offline» режим роботи.

Наверх