Безкоштовні програми для комп'ютера - Монітори процесів


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Найкращі безкоштовні програми. Веб-сервіси "Монітори процесів"

Autoruns - безкоштовна утиліта, яка здатна управляти автозавантаженням програм, сервісів, модулів, драйверів та інших компонент системи. Autoruns відображає абсолютно все, що буде запущено на комп'ютері при старті операційної системи, реєстрації користувача і інших подіях. Утиліта може показати властивості будь-якого об'єкта, шляхи і параметри запуску, а також скасувати їх автозапуск.

Process Monitor - безкоштовна утиліта для 32-бітних і 64-розрядних операційних систем Microsoft Windows, яка об'єднала в собі відразу 3 утиліти, FileMon (моніторинг файлової системи), RegMon (моніторинг реєстру) і Process Explorer (моніторинг процесів), і надає користувачам потужний інструмент для моніторингу файлової системи, системного реєстру, а також усіх процесів в оперативній пам'яті в реальному часі.

Process Explorer - безкоштовний додаток для моніторингу процесів у системі. Використовуючи цю програму можна не лише відстежити будь-який процес, а й уточнити такі дані, як використовувані цим процесом файли і папки. Серед найбільш цікавих можливостей програми - можливість швидко уточнити якому процесу належить вікно на робочому столі.

ProcessQuickLink - безкоштовна утиліта від компанії Uniblue. За допомогою цієї утиліти, яка інтегрується в стандартний диспетчер завдань Windows, Ви можете отримати вичерпну інформацію про будь-який процес, який описаний в базі знань сайту ProcessLibrary.com.

Наверх