Безкоштовні програми для комп'ютера - Безкоштовні антишпигуни, антишпигунські програми, антитрояни і антируткіти


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Безкоштовні антишпигуни, антитрояни і антируткіти для комп’ютера

SuperAntiSpyware - антишпигунська програма, котра сканує комп'ютер на наявність шпигунського та іншого шкідливого ПЗ.

Ad-Aware Free Internet Security - популярна багатофункціональна безкоштовна антишпигунська та антивірусна програма.

Spyware Terminator Free - одна з найкращих антишпигунських програм для видалення шпигунського програмного забезпечення.

Malwarebytes' Anti-Malware - безкоштовна антишпигунська програма для виявлення і видалення шкідливого програмного забезпечення.

AVZ Antiviral Toolkit - безкоштовна антивірусна програма для видалення шпигунських та рекламних модулів, мережевих і поштових черв'яків, троянів, діалерів і кілоггерів.

Emsisoft Anti-Malware - безкоштовний повнофункціональний сканер для виявлення і знищення шкідливих програм на комп'ютері.

Windows Defender - програмний продукт компанії Microsoft,  для видалення, ізоляції та запобігання появи шпигунських модулів.

Spybot - Search & Destroy - безкоштовна програма для виявлення та видалення шпигунських програм і шкідливих доповнень до браузерів.

Remove Fake Antivirus - безкоштовна антишпигунська програма для видалення підробних антивірусів і програм безпеки.

The Cleaner 2012 - безкоштовний антишпигун для виявлення і видалення троянів, інтернет-черв'яків, клавіатурних шпигунів, програм-шпигунів, рекламного ПЗ та інших.

WinPatrol - безкоштовна антишпигунська програма для підвищення безпеки ОС Windows, контролю та захисту від Spyware і Adware.

GMER - безкоштовний антируткіт для виявлення і видалення руткітів на комп'ютері.

Emsisoft HiJackFree - безкоштовна антивірусна програма для визначення і видалення з комп'ютера практично всіх типів HiJackers, Spyware, Adware, Trojans і Worms.

Vba32 AntiRootkit - безкоштовна антивірусна програма призначена для аналізу комп'ютера на  виявлення і знешкодження руткітів.

Sophos Anti-Rootkit - безкоштовна антивірусна утиліта для виявлення і видалення з системи шкідливих прихованих процесів, об'єктів - руткітів (Rootkit).

Hazard Shield - безкоштовна анти-шпигунська програма для швидкого і безпечного видалення вірусів, троянів, spyware і шкідливх програм (Malware).

Vnd Hard Disk Scanner And Registry Scanner - безкоштовна утиліта для додаткового захисту комп'ютера від шпигунських програм (Spyware) і троянів (Trojans).

F-Secure BlackLight - безкоштовна утиліта для виявлення і безпечного видалення різних шпигунських модулів і руткітів (прихованих процесів).

Comodo BOClean Anti-Malware - безкоштовна антивірусна програма для захисту комп'ютера від інтернет-загроз: троянів, хробаків, руткітів, шпигунських програм Spyware, рекламного ПЗ Adware, спаму і т.д.

Trojan Killer - безкоштовна антивірусна і антишпигунська програма для виявлення і видалення троянів, хробаків, шкідливих модулів - spyware, adware, malware, hidden dialers і т.п.

Trend Micro RootkitBuster - безкоштовний антируткіт для пошуку і видалення з системи ПК шкідливого софту (Руткітів).

McAfee Rootkit Detective - невелика безкоштовна антивірусна утиліта для пошуку та видалення з системи прихованих шкідливих модулів (Руткітів).

Norton Power Eraser - безкоштовний антишпигунський сканер виявляє і видаляє важко видаляєме злочинне ПЗ (Crimeware, Scareware, Rogueware), яке не завжди виявляють традиційні антивіруси.

IObit Malware Fighter Free - безкоштовна антишпигунська програма, яка виявляє, видаляє і блокує небажані програми (Malware, Badware).

IObit Security 360 Free - безкоштовний антивірусний і антишпигунський сканер, який виявляє, видаляє і захищає комп'ютер від різних шпигунів, рекламного ПЗ, троянів, ботів і хробаків.

Rising PC Doctor - професійна і безкоштовна система для захисту комп'ютерів від шкідливого ПЗ: троянів та програм-шпигунів.

Arovax AntiSpyware - потужний, швидкий і простий у роботі антишпигунський сканер для захисту, визначення та видалення шпигунського програмного забезпечення з ПК.

AGAVA AntiSpy - безкоштовний сканер-антишпигун для швидкого очищення комп'ютера від spyware-модулів.

G Data FakeAVCleaner - безкоштовна антивірусна утиліта для видалення підробного антивірусу System Tool з системи Вашого комп'ютера.

RunScanner - програма для аналізу процесів, що автоматично запускаються в системі, з метою виявлення різного роду шкідливого ПЗ. Дозволяє відслідковувати активність шпигунських модулів, вірусів і інших шкідливих процесів вже на стадії завантаження системи.

McAfee FakeAlert Stinger - спеціальна безкоштовна версія Stinger, яка використовує режим Super Scan для виявлення фальшивих антивірусів і відновлення системи після їх впливу.

Kingsoft PC Doctor - антивірусна програма для додаткової безпеки комп'ютера видаляє сліди і оптимізує ОС Windows, використовує хмарні технології і антивірусний сканер Kingsoft для виявлення і видалення шкідливих погроз.

PC Tools Spyware Doctor 2012 - безкоштовний антишпигун, який надає потужний захист від небезпечних програм-шпигунів.

Zemana AntiLogger - антишпигун з проактивним захистом. У режимі реального часу, використовуючи поведінковий аналіз, безперервно моніторить будь-яку підозрілу шпигунську активність на Вашому комп'ютері.

SpywareBlaster - безкоштовний антишпигун, який запобігає установку шпигунських програм та іншого потенційно небезпечного ПЗ на Ваш комп'ютер через веб-браузер.

Digital Patrol Scanner - антишпигунський сканер, який допомагає захистити комп'ютер від шпигунського ПЗ (програми, що збирають особисту інформацію про користувача без їх усвідомленої згоди) та інших загроз з використанням вірусних сигнатур і евристичного аналізу.

Spy Emergency - комплексний антивірусний інструмент, який поєднує в собі антишпигун, антитроян, веб-захист і антиспам.

Trojan Remover - антивірусна програма, яка допомагає видаляти трояни і інтернет-черв'яки з комп'ютера, коли стандартні антивіруси з цим не справляються.

SPYWAREfighter - швидкий, зручний і легкий у використанні антишпигун.

Spyware Process Detector - антишпигун, що визначає активні шкідливі процеси в системі на основі рейтингу безпеки, аналізуючи всі приховані властивості.

UnHackMe - потужний антируткіт, який дозволяє виявляти і видаляти нове покоління троянських програм - руткітів.

SpyShelter Personal Free - безкоштовна версія антишпигуна SpyShelter Stop-Logger.

Наверх