Безкоштовні програми для комп'ютера - Обмін повідомленнями


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Найкращі безкоштовні програми. Веб-сервіси "Обмін повідомленнями"

AOL Instant Messenger (AIM) - програма миттєвого обміну повідомленнями, пропонована фірмою AOL (America OnLine). Остання версія AIM Triton володіє можливостями IP-телефонії, підтримки універсальної адресної книжки Plaxo, відправкою SMS через комп'ютер (за умови встановлення відповідних плагінів) і багатьма іншими поліпшеннями.

Digsby - утиліта, що служить для обміну короткими текстовими повідомленнями або роботи з електронною поштою, і підвищує зручність спілкування в різних соціальних мережах. Digsby дозволяє ведення декількох діалогів за допомогою вікна із закладками. Ці закладки можна розкривати в окремі вікна в разі особливої важливості якихось розмов.

KoolIM - багатопротокольний браузерний клієнт для декількох популярних IM-протоколів. Сервіс написаний з використанням технології AJAX.

Meebo - веб-сервіс для миттєвого обміну повідомленнями (Instant Messaging, IM). Надає доступ до наступних IM-мереж: AIM, Yahoo!, MSN, Google Talk, Facebook, MySpace, ICQ, XMPP (Jabber), Flixster, eBaum's World та інших. Для обміну повідомленнями за допомогою meebo не потрібне встановлення додаткових програм, досить мати браузер.

Miranda - безкоштовна програма миттєвого обміну повідомленнями для Microsoft Windows. Miranda IM забезпечує робоче середовище клієнта для мереж миттєвого обміну повідомленнями, дизайн і функціональність якого можна змінювати і розширювати за допомогою додаткових плагінів.

Pidgin - модульний клієнт миттєвого обміну повідомленнями. Підтримує найбільш популярні протоколи. Дозволяє зберігати коментарі до користувачів з контакт-листа. Може об'єднувати декілька контактів в один метаконтакт. Pidgin використовує бібліотеку GTK + і є кросплатформним програмним забезпеченням.

Trillian Astra - програма-месенджер для Windows, Mac OS X, Apple iOS, BlackBerry і Android, створена компанією Cerulean Studios. Підтримує багато поширених протоколів обміну миттєвими повідомленнями, такі як AIM, ICQ, Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger, IRC, Bonjour, Jabber, Skype та інших.

Наверх