Безкоштовні програми для комп'ютера - Конференції. VoIP


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Найкращі безкоштовні програми. Веб-сервіси "Конференції. VoIP"

Adobe ConnectNow - це відмінний спосіб для обміну ідеями, обговорити деталі і завершити спільну роботу - все в Інтернеті. Скорочення транспортних витрат, зекономити час і підвищити продуктивність з рішенням веб-конференцій, які легко доступні і прості у використанні. Це безкоштовно, так що реєструйтесь прямо зараз.

Dabbleboard - це онлайновий інструмент для створення простих схем і малюнків. Ним можна користуватися без реєстрації - просто зайти на сайт і почати малювати. Основний робочий простір і поле для малювання - біла «дошка». За допомогою Dabbleboard можна малювати схеми, веб-комікси, «інтелектуальні картки» - все, що вимагає простих інструментів. Також Dabbleboard підтримує введення тексту (навіть з математичними формулами) та додавання растрових зображень з файлу або з Інтернету.

Dimdim - надає безкоштовний сервіс веб-конференцій, користувачі якого можуть демонструвати роботу на власному робочому столі, показувати слайди і PDF-документи з ПК, спільно малювати і писати, демонструвати сайти, спілкуватися в чаті, розмовляти голосом і передавати відео.

Doodle - онлайн сервіс, який допоможе Вам запланувати зустрічі та інші заходи. Doodle - це просто, зручно, безкоштовно і анонімно. Створіть опитування, відішліть посилання на нього учасникам, простежте за процесом голосування та виберіть відповідну дату і час.

ooVoo - публічний сервіс (а також однойменна програма-клієнт) для організації відеоконференцій і миттєвого обміну повідомленнями в Інтернеті. ooVoo не використовує комп'ютер користувача в якості посередницького вузла, як це робить Skype, вона користується власною інфраструктурою для керування всіма телефонними та відео дзвінками. Дає змогу телефонувати абонентам не залежно від того, чи встановлена програма на їх комп'ютерах: користувач отримує лінк, перейшовши за яким може приєднатися до бесіди через свій веб-оглядач. ooVoo дає змогу запросити до розмови користувачів поштових сервісів (Gmail, Yahoo, Hotmail, AOL), соціальних мереж (MySpace, Linkedin, Friendster, Bebo, Hi5, Blackplanet), клієнтів миттєвого обміну повідомленнями — Skype, Yahoo Messenger, Windows Live Messenger, AIM, ICQ, Jabber)

Springnote - онлайн-блокнот з використанням wiki-технологій. Нотатки можна додавати за допомогою готових шаблонів або створювати свої. Дозволяє додавати картинки і підтримує експорт у форматах HTML і MS Word. Сервіс абсолютно безкоштовний, реєстрація проходить за системою OpenID, а кожному користувачеві виділяється 2 гігабайти вільного місця для додавання своїх заміток.

Skype (Скайп) - безкоштовна програма, що забезпечує шифрований голосовий зв'язок через Інтернет між комп'ютерами (VoIP), а також платні послуги для дзвінків на мобільні та стаціонарні телефони. Програма також дозволяє здійснювати конференц-дзвінки (до 25 голосових абонентів, включаючи ініціатора), відеодзвінки (у тому числі відеоконференції до 10 абонентів), а також забезпечує передачу текстових повідомлень (чат) і передачу файлів.

TokBox - це безкоштовний web-сервіс, який дозволяє користувачам спілкуватися один з одним в режимі відео-чату, а також обмінюватися текстовими та голосовими повідомленнями. Користувачі можуть запрошувати людей приєднатися до їх відеочату за допомогою електронної пошти, миттєвих повідомлень і соціальних мереж. Вони можуть поділитися засобами масової інформації та спільної роботи над документами разом у відео-чаті, а також відправляти відео-повідомлення по електронній пошті.

Наверх