Безкоштовні програми для комп'ютера - Обмін файлами


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Найкращі безкоштовні програми. Веб-сервіси "Обмін файлами"

BitTorrent (БітТо́ррент) - пірінговий (P2P) мережевий протокол для кооперативного обміну файлами через Інтернет. Файли передаються частинами, кожен torrent-клієнт, отримуючи (скачуючи) ці частини, в той же час віддає (закачує) їх іншим клієнтам, що знижує навантаження і залежність від кожного клієнта-джерела і забезпечує надмірність даних.

FileZilla - найкращий безкоштовний FTP-менеджер, допоможе Вам скачати й завантажити файли з різноманітних FTP-серверів. Програма акуратна, зі зручним і приємним інтерфейсом, володіє достатньою кількістю налаштувань і можливостей. Доступна для різних операційних систем, є portable версія, яку Ви можете встановити на флеш-диск.

LimeWire - програма для пошуку і завантаження файлів через мережу розшарених користувальницьких ресурсів Gnutella, сумісна з іншими gnutella-клієнтами. Підтримується багатопотокове завантаження, докачка і чат. Крім цього, підтримується завантаження файлів з мережі Bittorrent. Є вбудований MP3 плеєр.

net2ftp - це повноцінний веб FTP-клієнт, написаний на PHP. net2ftp також пропонує ряд функцій, включаючи архівацію та вилучення файлів і каталогів, завантаження вибраної групи файлів або каталогів у вигляді архіву.

RightLoad - це невелика утиліта, яка володіє украй простим інтерфейсом, інтегрується в оболочку Windows і дозволяє в декілька кліків мишею в пакетному режимі надсилати зображення на ImageShack, Flickr, Facebook, Tinypic або FTP-сервер.

µTorrent - безкоштовний BitTorrent-клієнт пірингових мереж, який, не дивлячись на свій мініатюрний розмір, дуже багатофункціональний і споживає мінімальну кількість системних ресурсів. В можливості µTorrent входить не тільки швидке скачування, відновлення перерваних завантажень і одночасне завантаження декількох файлів, але і підтримка скінів, обмін пірами і шліфування протоколів.

Vuze - безкоштовний BitTorrent-клієнт для швидкого завантаження файлів з підтримкою анонімного обміну даними по протоколам I2P і Tor. Підтримує мультизавантаження, налаштування черги / пріоритету, докачку недокачаних фрагментів, пошук .Torrent файлів, перемикання мови інтерфейсу та багато іншого.

Наверх