Безкоштовні програми для комп'ютера - Розваги. Будинок


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Найкращі безкоштовні програми. Веб-сервіси "Розваги. Будинок"

calibre - це вільне і відкрите програмне забезпечення для читання і зберігання в електронній бібліотеці електронних книг різного формату. Програма має можливість синхронізації з деякими пристроями для читання електронних книг. Додаток кросплатформенний.

Celestia (Целестія) - вільна тривимірна (3D) астрономічна програма, створена на мові програмування C + +, для платформ Microsoft Windows, Linux і Mac OS X. Програма, грунтуючись на Каталозі Гіппарха, дозволяє користувачеві розглядати об'єкти розмірами від штучних супутників до галактик в трьох вимірах, використовуючи технологію OpenGL. На відміну від більшості інших віртуальних планетаріїв, користувач може вільно подорожувати по Всесвіту.

FreeMind - вільна програма для створення діаграм зв'язків (правильна назва поняття, частіше відомого як «карти пам'яті», «mind maps»). FreeMind написана на Java і розповсюджується згідно GNU General Public License. Програма має розширені можливості експортування. Експорт XHTML дозволяє створити карту-схему з розгалуженою структурою і посиланнями на зовнішні джерела.

Geni - інтерактивний сервіс дозволяє створювати генеалогічне дерево онлайн за допомогою простого і красивого інтерфейсу. Є можливість запрошувати Ваших родичів приєднатися до Вашої гілки. Вони, в свою чергу можуть запросити інших родичів, і так далі. Ваше дерево буде продовжувати рости, у міру прибування родичів. Члени сім'ї можуть також обмінюватися інформацією та працювати разом над створенням профілів спільних предків.

Ibis Reader - дозволяє читати на будь-якому пристрої, який має інтернет з'єднання. По суті своїй ibisreader.com - хмарний сервер для книг. Всі додатки та інструменти, що надаються ibisreader, налаштовуються під будь-якого користувача, дозволяючи максимально комфортно насолоджуватися читанням в дорозі, на роботі і вдома. У програмі є функція закладок, тому Ви ніколи не втратите місце, на якому зупинилися. Також можна читати в онлайн режимі і без підключення до інтернету, але тоді всі Ваші закладки та книги будуть залишатися на одному носії.

Amazon Kindle - програмно-апаратна платформа для читання електронних книг, розроблена компанією Lab126 (належить компанії Amazon.com). Платформа підтримується кількома пристроями - «Kindle», «Kindle 2», «Kindle 3» і «Kindle DX», а також додатками «Kindle for PC», «Kindle for iPhone», «Kindle for Mac», «Kindle for Android» і «Kindle for BlackBerry ».

Penzu - онлайновий інструмент для роботи з електронними документами, фактично - це сервіс нотаток. З його допомогою можна зберігати на сайті свої записи, управляти ними та відкривати доступ до них. Загалом сервіс Penzu являє собою простий і зручний сервіс зберігання записів.

ReadPal Reader - безкоштовна програма для полегшення читання, перетворює Ваші текстові файли, документи MS Word, електронні листи і веб-сторінки у вигляд, зручний для швидкого читання і сприйняття. Багато слів непотрібні для розуміння. За допомогою програми ReadPal Reader Ви зможете з легкістю видалити до 50% документа і зрозуміти його суть.

Showoff.com the Visualizer - безкоштовний онлайн інструмент, який дозволяє користувачам завантажувати свої фотографії на сервер, щоб потім візуалізувати будь-який проект благоустрою житла, включаючи проекти, краєвид, ремонт і дизайн інтер'єру.

Sweet Home 3D - зручна комп'ютерна програма для моделювання інтер'єру, архітектурної візуалізації житлових просторів і плану будинку. За допомогою Sweet Home 3D можна легко створювати детальні плани як окремої кімнати, так і всього будинку, а потім розташовувати меблі та різні об'єкти (двері, вікна, сходи, огорожі та ін.) на власний розсуд. Крім запуску програми з будь-якого носія, також можливе використання програми у веб-браузері.

Timetoast - веб-сервіс, який дає багато можливостей для створення тимчасової осі. Сервіс дозволяє розташовувати події в хронологічному порядку. Хронологія подій буде включати в себе фіксовану дату, опис, посилання. Timetoast.com дозволяє також додавати текст, зображення, відео та файли.

Наверх