Безкоштовні програми для комп'ютера - Блоги


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Найкращі безкоштовні програми. Веб-сервіси "Блоги"

Posterous - сервіс, який призначений для постінгу повідомлень і різної інформації (картинки, відео) в Ваш персональний блог шляхом надсилання даних через email. Все, що потрібно від Вас, - це відправити лист за адресою post@posterous.com, де крім тексту можна додати посилання на корисні ресурси, фотографії, відео та інші файли в додатку. Posterous працює із зображеннями у форматі jpg, gif, png, для аудіо - mp3 формат, для відео - avi, mpg, ну і для документів - doc, pdf, ppt. Тобто опублікувати Ви можете практично все.

Ustream.tv - західна соціальна мережа для перегляду і створення трансляцій з веб-камери з простим та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Тепер подивитися на стрибаючих птахів, телевежу або геймера, що грає в GTA, можна за допомогою соціальної мережі веб-камер Ustream.tv.

WordPress.com - безкоштовний блогерський сервіс для створення нового блогу. Власник блогу на Wordpress.com відрізняється від власника автономного блога на базі Wordpress тим, що не може встановлювати плагіни, крім того, обмежені можливості з оформлення, не допускається розміщення реклами (навіть контекстної). Після того як користувач зареєструється на сервісі, він може почати вести щоденник. Якщо у Вас вже був до цього свій блог, то Ви зможете його імпортувати повністю, включаючи коментарі. Відмінною рисою Wordpress.com є дуже зручне вікно створення нової замітки. Wordpress.com - досить зручний сервіс, що пропонує ті можливості, які відсутні у багатьох конкурентів.

Windows Live Writer 2009 - безкоштовна програма для створення і редагування записів у блозі на сервісі Windows Live Spaces. Вона є візуальним редактором (WYSIWYG), підтримує фото-публікації та веб-видавничі функції, і на даний момент сумісна з Windows Live spaces, SharePoint блоги, LiveJournal, Blogger, TypePad І WordPress, Telligent Співтовариства, PBlogs.gr, JournalHome, MetaWeblog API , movable Type API, Blogengine. Також утиліта допоможе Вам додати в щоденник фотографії та структурувати Ваш блог відповідно до Ваших потреб.

Zoundry Raven - це безкоштовна програма для постінгу в блоги з повнофункціональним WYSIWYG редактором, який дозволить без особливих знань в HTML розмітки створювати гарні записи з малюнками, відео та багатьох інших. А також можливістю редагувати блоги оффлайн (без підключення до інтернету), і опубліковувати їх тоді коли є можливість. У Zoundry Raven можна швидко вставляти посилання на Wikipedia, Technorati, Google та ін. Також є перевірка орфографії, в тому числі і російської мови.

Наверх