Безкоштовні програми для комп'ютера - Фінанси


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Найкращі безкоштовні програми. Веб-сервіси "Фінанси"

1DayLater - являє собою веб-додаток, який використовується для виставлення рахунків, відстеження діяльності та звітності. Основна функція 1DayLater є надання допомоги фрілансерам та малому бізнесу генерувати рахунки (вести облік своїх витрат, робочого часу або пробігу транспорту) для клієнтів і проектів.

Billeo - веб додаток для полегшеного процесу покупок через Інтернет магазини та для зберігання всіх Ваших платежів, різних паролів і контактної інформації.

Buxfer - це онлайновий інструмент, який надає повний комплекс послуг управління банківськими даними. Buxfer надає фінансові звіти про доходи і витрати, а також рекомендації по бюджету. Buxfer "монтується" в Google, Facebook або Yahoo, так що Ви можете увійти в систему через існуючий обліковий запис.

Mint.com - це практично універсальний веб-сервіс для зберігання грошей, аналізу витрат, розрахунків бюджету і багато чого іншого. Система безпеки тут на досить високому рівні. Оповіщення про якісь події чи деталі надсилаються на пошту.

Outright - являє собою дуже простий у використанні веб-сервіс, який допоможе Вам відстежувати доходи і витрати, вчасно виплачувати податки, і просто слідкувати за ходом Вашої справи. Відмінний інструмент, для власників бізнесу, що допомагає підприємцям вчасно виплачувати податки, записувати хід фінансових операцій, і просто підтримувати свій бізнес на плаву. Сервіс Outright.com абсолютно безкоштовний, і таким і залишиться. В даний момент, сайт розрахований на американську податкову систему, але надалі вони розраховують додати підтримку, що охоплює всі країни світу.

Наверх