Безкоштовні програми для комп'ютера - Безкоштовні антивірусні сканери (Scanner)


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Безкоштовні антивірусні сканери і антивірусні програми для комп’ютера

Avast! Virus Cleaner - безкоштовний антивірусний сканер для виявлення і видалення відомих вірусів і інтернет-хробаків.

A-Squared Free - безкоштовний антивірусний сканер для захисту ПК від шкідливих програм: троянів, дозвонювачів, інтернет-хробаків, шпигунського П3 (Spyware, Аdware) і т.п.

Prevx CSI - Free Malware Scanner - безкоштовний антивірусний сканер, який має одну з найкращих у світі систему сканування і виявлення шкідливого ПЗ для швидкої і ефективної перевірки файлів і вмісту ПК.

Norton Security Scan - безкоштовний антивірусний сканер, який допомагає визначити, чи захищений Ваш комп'ютер від відомих шкідливих програм і загроз безпеки.

Comodo Cloud Scanner - безкоштовний і простий у використанні антивірусний сканер, який швидко і точно ідентифікує шкідливі програми, віруси, підозрілі процеси та інші проблеми з Вашим комп'ютером.

Multi Virus Cleaner 2011 - безкоштовний антивірусний сканер для виявлення та видалення основних вірусів, інтернет-черв'яків, троянів і шпигунського ПЗ.

BitDefender Security Scan - невелика антивірусна утиліта для отримання інформації про швидкість роботи, стабільность та безпеку системи Вашого комп'ютера.

eScan Anti Virus Spyware Toolkit Utility - безкоштовний антивірусний і антишпигунський сканер, сканує і видаляє віруси, шпигунські, рекламні та інші шкідливі програми, якими міг бути інфікований комп'ютер.

Norton Power Eraser - безкоштовний антишпигунський сканер виявляє і видаляє важко видаляєме злочинне ПЗ (Crimeware, Scareware, Rogueware), яке не завжди виявляють традиційні антивіруси.

Rizone Malware Cleaner - безкоштовний антивірусний сканер, який швидко виявляє, видаляє і блокує шкідливі програми з використанням сигнатурного виявлення та технології евристичного аналізу.

Gucup Antivirus - маленький, але багатофункціональний і безкоштовний антивірус для ПК, вірусна база якого налічує 755 сигнатур антивірусів і шкідливого програмного забезпечення.

Zillya! Scanner - безкоштовний антивірусний сканер для видалення вірусів, троянів, інтернет-хробаків і шпигунських програм від української компанії «Олайті Сервіс».

Microsoft Malicious Software Removal Tool - безкоштовна антивірусна програма-утиліта від Microsoft для виявлення та видалення найбільш поширених вірусів і шкідливих програм.

McAfee On-Demand VirusScan - безкоштовний антивірусний сканер на основі антивіруса McAfee VirusScan, виявляє і видаляє віруси, інтернет-черв'яки, трояни та інше шкідливе ПЗ.

McAfee AVERT Stinger - безкоштовна не потребуюча інсталяції утиліта для виявлення і видалення з Вашого комп'ютера відомих вірусів, інтернет-хробаків та троянів.

F-Secure Easy Clean - простий у використанні і швидкий сканер для виявлення та видалення найбільш розповсюджуваних вірусів, інтернет-хробаків, руткітів і інших шкідливих програм.

RemoveIT Pro v4 SE - безкоштовна утиліта яка за запевненням розробників здатна видаляти віруси з ПК, навіть непідвладні іншим популярним антивірусам.

Combofix - безкоштовна антивірусна і антишпигунська програма, яка сканує Ваш комп'ютер на наявність відомого шкідливого ПЗ і автоматично видаляє його при виявленні.

Emsisoft Emergency Kit - аварійний набір безкоштовних антивірусних програм, які можуть бути використані без установки для сканування та лікування зараженого комп'ютера від шкідливого ПЗ.

Microsoft Safety Scanner - безкоштовний антивірусний сканер для виявлення та видалення з комп'ютера вірусів, шпигунських програм та іншого шкідливого ПЗ.

Norman Malware Cleaner - безкоштовна утиліта для сканування, виявлення та вилучення з системи ПК різноманітного шкідливого ПЗ.

Vba32 Check - безкоштовний антивірусний сканер, розроблений як набір засобів для допомоги користувачеві в лікуванні комп'ютера від вірусних заражень.

EMCO Malware Destroyer - безкоштовна антивірусна утиліта з ультра швидкісним скануванням ПК для виявлення і видалення різних шкідливих програм.

Comodo Cleaning Essentials - антивірусний набір інструментів безпеки (KillSwitch, сканер Malware), покликаний допомогти користувачеві визначити і видалити шкідливі програми і небезпечні процеси з зараженого комп'ютера.

Online Armor Cloudscan - безкоштовний хмарний сканер, який проводить швидку перевірку системи для виявлення шкідливих слідів, використовуючи спрощену базу сигнатур, що міститься в комплексному рішенні Online Armor ++.

Emsisoft MalAware - безкоштовний хмарний антивірусний сканер, який перевіряє систему менш ніж за 1 хвилину і дозволяє дізнатися про можливі заражених комп'ютера шкідливим ПЗ.

McAfee GetSusp - безкоштовна антивірусна утиліта, яка призначена для пошуку не помічених антивірусним захистом шкідливих програм.

VIPRE Rescue Scanner - безкоштовний антивірусний сканер командного рядка, який перевіряє і лікує заражений комп'ютер, в якому через зараження неможливо нормально запускати програми.

McAfee Security Scan Plus - безкоштовний антивірусний сканер, перевіряючий систему на наявність оновленого антивірусного захисту, фаєрвола, веб-захисту.

Kaspersky Security Scan - безкоштовний антивірусний сканер, який перевіряє наскільки добре захищений Ваш комп'ютер від шкідливих програм: вірусів, троянів і черв'яків.

ClamWin Free Antivirus - безкоштовний антивірусний сканер для операційних систем Microsoft Windows.

Sophos Virus Removal Tool - безкоштовний антивірусний сканер для виявлення і видалення вірусів, програм-шпигунів, руткітів і фальшивих антивірусів.

HitmanPro - комплексний антивірусний сканер з поведінковим аналізом і підтвердженням наявності зловмисних програм за допомогою декількох антивірусів, використовуючи хмарну технологію.

Наверх