Безкоштовні програми для комп'ютера - Графіка


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Найкращі безкоштовні програми. Веб-сервіси "Графіка"

Artweaver - безкоштовний растровий графічний редактор під Windows, розроблений Борисом Еріхом. Artweaver може емулювати широкий спектр класичних ефектів (такі як малювання олією, акриловою фарбою, пастеллю, олівцями, аерографію, і т. д.) для створення природно виглядаючих художніх зображень. У ньому також є найбільш затребувані користувачами фільтри, такими як нерізке маскування і розмиття, пляма, рельєф і мозаїка, а також робота з прозорістю і шарами, яка підтримується у власному форматі. AWD. Artweaver підтримує найбільш поширені формати файлів, такі як BMP, GIF, JPEG, PCX, TGA, TIFF, PNG, PSD і може бути запущений під Linux і інших Unix-подібних операційних системах за допомогою Wine.

Aviary.com - це цілий набір графічних інструментів для комп'ютерного художника. Зараз у ньому чотири програми з «пташиними» іменами: Toucan, Peacock, Phoenix і Raven (Тукан, Павич, Фенікс і, чомусь, Ворон).

Blender - вільний пакет для створення тривимірної (3D) комп'ютерної графіки, що включає в себе засоби моделювання, анімації, рендерингу, постобробки відео, а також створення інтерактивних ігор. В програмі є всі основні інструменти, що використовуються в професійних 3D-редакторах. Характерною особливістю пакету Blender є його невеликий розмір. Встановлений пакет займає близько 50 МБ.

GIMP - растровий графічний редактор, безкоштовна програма для створення та обробки растрової графіки і частковою підтримкою роботи з векторною графікою. Програма підтримує більше тридцяти форматів зображень, вміє працювати з шарами, масками, фільтрами і режимами змішування. В арсеналі програми є величезний спектр інструментів для корекції та обробки будь-яких фотографій і зображень. Завдяки зручному інтерфейсу і приємним особливостям, навчитися працювати в Гімпі дуже легко.

FastStone Image Viewer - програма для Microsoft Windows для перегляду зображень. Вона включає в себе вбудований ескізовий файловий менеджер і базу даних, тому вона також може бути використана в якості менеджера зображень. Основні можливості програми включають перегляд, керування, порівняння зображень, видалення ефекту червоних очей, пересилання по електронній пошті, зміна розмірів, обрізання, пакетна обробка, пакетне перейменування, поліпшення кольорів, color space management, поворот зображень JPEG без погіршення якості, база даних ескізів (їх кеш), і відсутня раніше у конкурентів, лупа, що налаштовується. Програма розуміє основні графічні формати (BMP, CUR, GIF, ICO, JPEG, JPEG 2000, PCX, PNG, PSD, TGA, TIFF, WMF), і деякі RAW-формати популярних фотокамер (CRW, CR2, NEF, PEF, RAF, MRW, ORF, SRF і DNG).

Inkscape (Інкскейп) - векторний графічний редактор, зручний для створення як художніх, так і технічних ілюстрацій (аж до використання як САПР загального призначення, чому також сприяє легкість обміну кресленнями). Це стало можливим багато в чому завдяки відкритому формату SVG, що розвивається консорціумом W3C. Формат SVG дозволяє створювати ілюстрації різного типу, в тому числі анімовані. Оскільки SVG заснований на мові розмітки XML, до нього можна писати розширення, чим автори Inkscape і користуються.

Jing - програма Jing Project призначена для швидкого створення скріншотів і запису відео з подальшою публікацією їх на популярних ресурсах інтернету. Даний проект розробляється компанією TechSmith Corporation, яка досить добре відома серед користувачів по своїх продуктах для створення скріншотів - SnagIt, та запису скрінкастів - Camtasia Studio.

Paint.NET - безкоштовний растровий графічний редактор малюнків і фотографій для Windows NT, заснований на .NET Framework. Paint.NET є відмінною заміною редактору графічних зображень, що входить до складу стандартних програм операційних систем Windows.

Picasa - безкоштовна програма-органайзер для роботи з цифровими фотографіями. Це програмне забезпечення, за допомогою якого Ви можете шукати, переглядати, редагувати, друкувати фотографії і обмінюватися ними, перетворювати фотографії в "фільм" або колаж, створювати слайд-шоу та багато іншого. Також за допомогою Picasa можна легко і швидко обмінюватися фотографіями - Ви можете відправляти фотографії по електронній пошті, створювати подарункові CD, розповсюдити фотографії через службу Hello і навіть розміщувати фотографії у Вашому власному блозі.

Google SketchUp - безкоштовна програма для швидкого створення, перегляду і редагування 3D проектів будинків, дизайну інтер'єру, всіляких ландшафтів, об'єктів і інших архітектурних споруд. Разом з Google SketchUp Ви зможете додавати нові деталі, текстури і всілякі елементи до своїх моделей. У комплекті поставляються вже вбудовані реалістичні текстури. До складу Google SketchUp також включений плагін для Google Earth, що дозволяє після створення 3D об'єкту розміщувати його в картографічному сервісі пошукового гіганта, а так само посилати для публічного використання в Google 3D Warehouse. 3D Warehouse дозволяє додавати, шукати, переглядати та завантажувати SketchUp моделі.

Picnik - сервіс представляє собою повноцінний безкоштовний графічний редактор для обробки цифрових фотографій. За допомогою цього редактора можна повернути, змінити розмір і кадрувати фотографію, посилити її різкість, налаштувати експозицію. Крім того, в ньому передбачена процедура автоматичного поліпшення знімку (все, що потрібно від користувача - натиснути на одну кнопку). Також сервіс дозволяє застосовувати до фотографій різні фільтри: сепію, ломографія, чорно-білий фокус і т.п.

Photoshop.com - безкоштовний сервіс, який поєднує в собі можливості обміну фотографіями і графічний редактор, його навіть не потрібно встановлювати на жорсткий диск, так як все працює всередині браузера. Графічний редактор сервісу дозволяє виконувати різні варіанти декорування фотографій.

PosteRazor - невелика і проста у використанні безкоштовна програма для Windows, Linux і Mac OS, яка буквально за пару кліків миші дозволяє з растрових зображень створювати і роздруковувати відмінні постери. Готовий плакат можна зберегти у вигляді PDF документу, після чого його можна відкрити і роздрукувати за допомогою будь-якої програми для перегляду PDF-файлів.

SketchPad - один з онлайнових проектів групи розробників Color Jack, головна особливість яких полягає в тому, що вони побудовані на основі HTML 5 і суміжних з ним технологій. Різноманітність в графічні можливості SketchPad вносять досить великі палітри кольорів, градієнтів, текстур і фігур - зразки кожної категорії розділені, у свою чергу, на тематичні групи. Зручно реалізоване налаштування обраного зразка - на відповідних палітрах можна встановити ступінь прозорості, а для градієнтів - кут повороту. Додатковий плюс програми - можливість скасування останніх 25 операцій і відкат до стартового стану картинки. Крім того, малювати можна в двох режимах - звичайному Paint і в режимі накладення Light (мазки і штрихи виходять більш контрастними і світлими).

Splashup - безкоштовний графічний онлайн фоторедактор, або фотошоп online. Зроблений на Flash'і. Всі основні функції Photoshop підтримуються, можна писати текст, малювати пензлем, переміщати шари, підтримується напівпрозорість.

Sumo Paint - потужний онлайновий графічний редактор. Розробник - фінська компанія Snap Group. Сайт побудований на технології Flash, що надало можливість зробити його дуже функціональним і при цьому швидким. Підтримується робота з зображеннями у форматах JPG, GIF і PNG і їх збереження в JPG і PNG. Максимальна роздільна здатність знімків не повинна перевищувати 16 мегапікселів, а розмір - 15 МБ. На сайті реалізовані деякі соціальні функції, наприклад рейтинг і коментування, а також перегляд галереї зображень, створених іншими авторами.

Наверх