Безкоштовні програми для комп'ютера - Безкоштовні програми для безпеки


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Безкоштовні програми, що підвищують безпеку Вашого комп'ютера

Active Security Monitor - безкоштовна програма для аналізу захищеності комп'ютера від різних загроз.

SafeSpace Free Edition - безкоштовна програма, яка створює безпечний бар'єр між комп'ютером та інтернетом, захищає Вашу особисту інформацію від відомих і невідомих шкідливих програм і погроз.

Norton UAC Tool - засіб контролю облікових записів для додаткової безпеки ситеми, призначений замінити аналог однойменного механізму в ОС Windows Vista - Vista UAC.

Norton Security Inspector - зручний і безкоштовний інструмент для перевірки та налаштування параметрів безпеки Вашого комп'ютера.

Comodo Registry Cleaner - безкоштовний інструмент, який виправляє помилки і оптимізує реєстр Windows, дозволяючи досягти максимальної швидкодії системи.

Agnitum Spam Terrier - безкоштовний антиспам фільтр, який захищає Вашу поштову скриньку від спаму - непотрібної або небажаної пошти.

History Killer Pro - це повноцінне професійне рішення для всіх проблем пов'язаних з конфіденційністю дій, видаленням сміття з комп'ютера та захисту інформації.

Comodo SecureEmail - корисний і безкоштовний інструмент для захисту і шифрування Вашої електронної пошти.

Simsesys Antivirus - невелика, але багатофункціональна безкоштовна програма, яка допоможе захистити Ваш комп'ютер від інтернет-хробаків, троянів, вірусів та інших інтернет загроз.

Norton Safety Minder - інтерфейс для онлайн-сервісу Norton Online Family, який дозволяє батькам контролювати своїх дітей в мережі Інтернет.

Returnil System Safe Free 2011 - безкоштовна програма, яка використовує комбінацію антивірусних технологій і технологій створення віртуального середовища "пісочниці" для захисту системи від шкідливого ПЗ і несприятливих системних змін, ізолюючи систему від загроз.

Kaspersky KryptoStorage - система криптографічного захисту конфіденційної інформації, що зберігається на персональному комп'ютері, від несанкціонованого доступу.

IObit Security 360 Free - безкоштовний антивірусний і антишпигунський сканер для виявлення, видалення та захисту комп'ютера від різних шпигунів, рекламного ПЗ, троянів, ботів і хробаків.

Panda USB Vaccine - безкоштовне антивірусне рішення для блокування шкідливих програм, що розповсюджуються з USB-пристроїв.

TrueCrypt - безкоштовна програма для шифрування «на льоту». Дозволяє створювати віртуальний зашифрований логічний диск, що зберігається у вигляді файлу.

Zemana AntiMalware - антивірусний сканер, який служить як додатковий засіб захисту до Вашого антивіруса, антишпигуна або фаєрвола.

Kaspersky Password Manager - менеджер паролів, який зберігає і захищає всі Ваші персональні дані (наприклад, паролі, імена користувачів, номери інтернет-пейджерів, контактні дані, номери телефонів і т. д.).

IObit Malware Fighter - просунутий безкоштовний інструмент для видалення шкідливих програм, що дозволяє виявляти, видаляти і блокувати небажані програми: шпигунське і рекламне ПЗ, трояни, кейлоггери, боти, інтернет-черв'яки, hijackers.

TrustPort Tools 2012 - комплексне рішення для захисту конфіденційних документів, яке включає шифрування архівів і дисків, багатокористувальницькі профайли доступу до даних, безповоротне видалення і очищення системи від непотрібних даних.

BufferZone Pro - безкоштовна програма, яка автоматично запускає інтернет-додатки в ізольованому середовищі, що значно ускладнює завдання шкідливому ПЗ заразити або пошкодити комп'ютер.

TrustPort eSign Pro - програма для надійного обміну документами, забезпечуючи захист за допомогою електронного підпису та шифрування.

Emsisoft Mamutu - фаєрвол додатків, який надає повний контроль в режимі реального часу за підозрілою активністю всіх працюючих в системі програм.

Windows Vulnerability Scanner - невелика безкоштовна утиліта для пошуку і усунення можливих вразливостей в системі безпеки ОС Windows.

Sandboxie - умовно безкоштовна утиліта, яка являє собою ефективний засіб для повного контролю за роботою різних програм, а також підвищення рівня безпеки, у тому числі і під час роботи в Інтернеті.

AntiWinLocker - ефективна програма, яка захищає комп'ютер від різних блокувальників Windows: рекламних і порно-банерів, програм-вимагачів і вірусів Trojan.Winlock, що вимагають відправки СМС.

DefenseWall HIPS - проактивна система захисту, яка працює на технології "пісочниці". Захищає від відомих і невідомих шкідливих загроз будь-якого типу без необхідності оновлення.

SafenSoft SysWatch Personal - антивірусна програма для проактивного захисту від шкідливого програмного забезпечення, розроблена російською компанією SafenSoft.

WinMend System Doctor - програма, яка збільшує рівень безпеки ОС Windows, перевіряючи систему і виправляючи проблеми: уразливості програм, шкідливі плагіни веб-браузера, елементи автозавантаження або процеси, потенційно небезпечні моменти.

Sticky Password FREE - безкоштовна версія менеджера паролів.

GiliSoft Secure Disc Creator - програма, яка дозволяє створювати і записувати захищені паролем і зашифровані диски.

EMCO Network Malware Cleaner - інтегроване антивірусне рішення для захисту мережі від всіх видів шкідливого ПЗ.

Norton Identity Safe - безкоштовний менеджер паролів, який робить вхід на постійно відвідувані Вами веб-сайти швидким, зручним і безпечним.

Bitdefender USB Immunizer - проста і безкоштовна програма для захисту від Autorun-вірусів.

Optenet Web Filter PC - рішення безпеки з функцією "Батьківський контроль" для запобігання відвідування веб-сайтів в Інтернеті з небажаним змістом.

Наверх