Безкоштовні програми для комп'ютера - Безкоштовні антивірусні завантажувальні диски


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Антивірусні завантажувальні диски для аварійного відновлення системи ПК

Zillya! LiveCD - антивірусний диск, розроблений спеціально для випадків, коли операційна система користувача пошкоджена зловмисним ПЗ і вже нездатна коректно працювати або взагалі не завантажується.

F-Secure Rescue CD - антивірусний завантажувальний диск від компанії F-Secure, призначений для виявлення і видалення шкідливих програм, а також відновлення системи.

Panda SafeCD - безкоштовний антивірусний завантажувальний диск, який використовується для виявлення і видалення шкідливих програм без завантаження операційної системи Windows.

Norton Bootable Recovery Tool - безкоштовна програма, яка створює антивірусний завантажувальний диск, котрий відновлює роботу ПК у випадках зараження шкідливим ПЗ, якщо система працює неправильно або не завантажується.

G Data BootCD 2011 - антивірусний завантажувальний диск на основі антивірусів Avast! і Bitdefender дозволяє перевірити комп'ютер, виявити і видалити віруси до завантаження операційної системи.

BitDefender Rescue CD - безкоштовний антивірусний завантажувальний диск, призначений для сканування та видалення вірусів з ПК, коли ОС Віндовс не завантажується або працює неправильно.

Kaspersky USB Rescue Disk Maker - безкоштовна антивірусна утиліта для запису iso-образа Kaspersky Rescue Disk на USB носій даних (флешка, USB-диск) без використання Антивіруса Касперського 2011 або Kaspersky Internet Security 2011.

eScan Rescue Disk - безкоштовний рятувальний диск, що дозволяє запустити з CD/DVD носія ОС Windows і провести антивірусну перевірку ПК, видалити виявлені віруси, а також виправити помилки системи.

AVG Rescue CD - безкоштовний антивірусний завантажувальний диск на базі Linux з пакетом антивірусного ПЗ для видалення шкідливих програм та відновлення ОС Windows, від компанії AVG Technologies.

Vba32 Rescue - рятувальний антивірусний диск, який являє собою завантажувальний ISO-образ від компанії «ВірусБлокАда», що дозволяє виявити і видалити шкідливі програми та відновити систему після їх впливу.

Kaspersky Rescue Disk 10 - антивірусний завантажувальний диск на базі Gentoo Linux і Антивіруса Касперського,  дозволяє відновити систему і дані, що знаходяться на жорсткому диску, після вірусної атаки, виявити і безпечно видалити абсолютно будь-які віруси, включаючи такі, які не дозволяють дійти до завантаження Windows.

Dr.Web LiveUSB - безкоштовна антивірусна програма для створення диска аварійного відновлення операційної системи на USB-накопичувачі (флешці, USB-диску).

Avira Antivir Rescue System - дозволяє створити антивірусний завантажувальний диск для відновлення, сканування та лікування системи у випадку її зараження вірусами чи шкідливими програмами.

Dr.Web LiveCD - безкоштовний завантажувальний диск для відновлення операційної системи, приведеної в неробочий стан в результаті дії вірусів або будь-якого шкідливого ПЗ.

Microsoft Standalone System Sweeper - безкоштовна антивірусна утиліта, яка допоможе створити антивірусний завантажувальний диск або USB-пристрій для відновлення системи Windows, виявлення і видалення руткітів та інших подібних шкідливих програм.

Paragon Rescue Kit 11 Free - безкоштовний професійний набір багатофункціональних інструментів та утиліт від Paragon для аварійного відновлення системи на комп'ютері, яка не може самостійно завантажитися.

SystemRescueCd - завантажувальний диск Live CD, заснований на Linux, призначений для відновлення системи і даних після збою та виконання адміністративних завдань. Доступний у вигляді завантажувального LiveCD-образу.

Trinity Rescue Kit (TRK) - безкоштовний завантажувальний дистрибутив Linux LiveCD, який дозволяє виконувати технічне обслуговування комп'ютера таке як: відновлення системи Windows, скидання пароля, резервне копіювання, очищення диска, антивірусне сканування.

Microsoft Standalone System Sweeper ISO - антивірусний завантажувальний диск на базі безкоштовного антивіруса Microsoft Security Essentials. ISO-образ MSSS Media дозволяє перевірити заражену систему на наявність шкідливих програм, у тому числі руткітів і потенційно небезпечного ПЗ.

Kaspersky Registry Editor Beta - безкоштовний інструмент для редагування реєстру на базі завантажувального диска Kaspersky Rescue Disk 10.

ESET NOD32 LiveCD - безкоштовний антивірусний завантажувальний диск, що включає Антивірус NOD32, за допомогою якого Ви зможете швидко запустити комп'ютер, виконати повну перевірку комп'ютера на шкідливі програми і відновити працездатність виведеної з ладу операційної системи Windows після впливу вірусів і збоїв.

Microsoft Security LiveCD 2011 - безкоштовний антивірусний завантажувальний диск на базі безкоштовного антивіруса Microsoft Security Essentials. ISO-образ MSSS Media дозволяє перевірити заражену систему на наявність шкідливих програм, у тому числі руткітів і потенційно небезпечного програмного забезпечення.

Avast! Rescue CD - антивірусний завантажувальний диск порятунку, який призначений для повного очищення комп'ютера від вірусів.

Kaspersky WindowsUnlocker - антивірусна утиліта, яка призначена для боротьби з програмами-вимагачами. Допоможе видалити рекламний банер блокуючий ОС Windows і що вимагає відправки смс.

AntiWinLocker LiveCD - безкоштовний завантажувальний диск, призначений для розблокування Windows у разі зараження вірусом Trojan.Winlock, рекламним або порно-банером, програмою-здирником, що вимагає відправки СМС.

Windows Defender Offline Tool - безкоштовний інструмент від компанії Microsoft, який призначений для виявлення і видалення вірусів, руткітів і інших шкідливих програм ще до завантаження ОС Windows, а також дозволяє запобігати їх проникнення в систему.

PC Tools AOSS LiveCD - безкоштовний антивірусний завантажувальний диск, що дозволяє виконати антивірусну перевірку Windows без завантаження системи, відновити дані з зараженої системи та її працездатність.

Trend Micro Rescue Disk - безкоштовний аварійний диск відновлення для антивірусної перевірки комп'ютера без запуску Windows.

TrustPort LiveCD 2012 - безкоштовний антивірусний завантажувальний диск для відновлення системи.

Comodo Rescue Disk - завантажувальний диск з антивірусним сканером Comodo Cleaning Essentials на основі операційної системи Linux Embedded, що виявляє і очищає комп'ютер від вірусів, програм-шпигунів та руткітів без завантаження ОС Windows.

Acronis Antimalware CD - безкоштовний антивірусний завантажувальний диск, що дозволяє запустити комп'ютер без завантаження ОС Windows і перевірити систему на наявність шкідливих програм, видалити виявлені загрози і відновити пошкоджену вірусами систему.

AntiSMS - безкоштовний завантажувальний диск, який призначений для автоматичного лікування програм-вимагачів, блокувальників і троянів Trojan.Winlock, які блокують ОС Windows, вимагаючи від користувача відправки СМС для розблокування системи.

Наверх