Безкоштовні програми для комп'ютера - Комплексні антивіруси, антивірусні рішення і пробні версії антивірусів


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Комплексні антивіруси, антивірусні рішення і пробні версії антивірусів для ПК

Norton Internet Security 2008 - антивірусний пакет програм для комплексного захисту комп'ютера від новітніх загроз з Інтернету. Включає в себе Norton AntiVirus, Norton Personal Firewall, Norton Privacy Control, Norton Parental Control і Anti-Spiware.

Windows Live OneCare - комплексний антивірусний захист "все в одному": антивірус, антишпигун і фаєрвол для Вашого комп'ютера від Microsoft.

BitDefender Internet Security 2009 - комплексний проактивний захист комп'ютера від Інтернет-загроз, який включає в себе антивірус, антишпигун, антиспам і персональний фаєрвол.

Norton Internet Security 2009 - комплексне антивірусне рішення для захисту Вашого комп'ютера, особистої інформації і домашньої мережі від всіх типів Інтернет-загроз.

BitDefender Total Security 2009 - комплексний проактивний захист Вашого персонального комп'ютера від всіх Інтернет-погроз разом з системою шифрування і резервного копіювання даних.

F-Secure Internet Security 2009 - комплексний антивірусний захист домашнього і робочого комп'ютера з простими у використанні антивірусом і фаєрволом, від всіх видів Інтернет-загроз.

BullGuard Internet Security - комплексний захист комп'ютера від вірусів і інших онлайн-загроз. Програма поєднує в собі антивірус, антишпигун, фаєрвол, спамфільтр і утиліту резервного копіювання.

Trend Micro Internet Security 2010 - комплексне програмне забезпечення для захисту комп'ютера, особистих даних та онлайн активності від останніх відомих і невідомих інтернет-загроз. Включає в себе антивірус, антишпигун, антиспам, антифішинг, захист від крадіжки даних, двосторонній фаєрвол та батьківський контроль.

Kaspersky Internet Security 2009 - пакет програм для комплексного захисту персональних комп'ютерів від вірусів, захист від мережевих атак, спаму, невідомих загроз, інтернет-шахрайства і дозволяє контролювати доступ користувачів комп'ютера до Інтернету.

Panda Global Protection 2010 - комплексний антивірусний продукт, що включає в себе все, що необхідно для захисту комп'ютера та інформації від усіх видів Інтернет-загроз.

Panda Internet Security 2010 - комплексний антивірусний продукт для максимального захисту персонального комп'ютера від усіх типів Інтернет-погроз, що включає такі компоненти: антивірус, фаєрвол, анти-спам, web-фільтр, резервне копіювання та батьківський контроль.

Norton Internet Security 2010 - антивірусний пакет програм для комплексного захисту персонального комп'ютера, мережі, дій в Інтернеті та ідентифікаційних даних від вірусів, шпигунського програмного забезпечення, спаму, хакерських атак та інших Інтернет-загроз.

F-Secure Internet Security 2010 - комплексний антивірусний захист Вашого комп'ютера від всіх видів вірусів, шпигунських програм, атак хакерів, спаму та інших Інтернет-погроз.

Kaspersky Internet Security 2010 - нове покоління комплексного антивірусного рішення від «Лабораторії Касперського» (антивірус, фаєрвол, інструменти Безпека +) для ефективного захисту ПК від всіх типів вірусів, мережевих атак, спаму, невідомих загроз, інтернет-шахрайства і дозволяє контролювати доступ користувачів комп'ютера до інтернету.

BitDefender Internet Security 2010 - комплексний антивірусний захист Вашого ПК і даних від усіх видів Інтернет-загроз. Поєднує у собі антивірус, фаєрвол, захист проти спаму і програм-шпигунів (spyware), а також батьківський контроль.

BitDefender Total Security 2010 - комплексний проактивний захист ПК і конфіденційної інформації від вірусів, програм-шпигунів (Spyware), хакерів і спаму, а також функції резервного копіювання даних і оптимізації системи.

Norman Security Suite - надає комплексний набір антивірусних програм для захисту комп'ютера від небажаного контенту, руткітів та інших шкідливих дій з Інтернету.

ZoneAlarm Internet Security Suite - антивірусна програма "все в одному", потужний захист комп'ютера від вірусів, шпигунів (Spyware), хакерів та інших Інтернет-загроз.

ZoneAlarm Extreme Security - антивірусний пакет для максимального, комплексного захисту ПК від всих шкідливих програм і Інтернет-загроз.

TrustPort PC Security 2010 - комплексне рішення для антивірусного захисту даних на робочих станціях і ноутбуках.

BitDefender Total Security 2011 - комплексний засіб для захисту ПК від шкідливих програм, вірусів, троянів, шпигунського ПЗ, руткітів, потенційно небезпечних програм, спаму, атак ззовні, інтернет-шахрайства, а також для забезпечення безпеки і збереження даних.

Panda Internet Security 2011 - комплексне рішення для максимального антивірусного захисту, що поєднує функції антивіруса, фаєрвола, резервного копіювання і утиліт для безпечного використання Інтернету.

F-Secure Internet Security 2011 - пакет антивірусних програм, який забезпечує комплексний захист Вашого персонального комп'ютера від вірусів, хакерів та інших Інтернет загроз.

Trend Micro Titanium Internet Security 2011 - комплексний антивірус, що надає потужний, швидкий і легкий захист c функціями анти-спаму, запобігання розкрадання даних і батьківського контролю.

Trend Micro Titanium Maximum Security 2011 - комплексний антивірус для максимального захисту від вірусів і інтернет-погроз з функціями: анти-спам, батьківський контроль, захист конфіденційних даних, видалення файлів і збільшення продуктивності комп'ютера.

Protector Plus Professional - комплексний антивірус і персональний фаєрвол для ОС Windows, що захищає від вірусів, троянів, інтернет-хробаків, шпигунського ПЗ та інших потенційних Інтернет загроз.

Panda Global Protection 2011 - комплексний антивірусний захист, який поєднує в собі: антивірус, антишпигун, фаєрвол і анти-спам для захисту персональних даних від вірусів, спаму, хакерів та інших Інтернет-загроз.

Acronis Backup and Security 2011 - локальне та онлайн резервне копіювання від Acronis в поєднанні з комплексним захистом Internet Security від усіх шкідливих програм і інтернет-загроз в єдиному антивірусному продукті.

Zillya! Internet Security - комплексний антивірусний продукт з простим інтерфейсом, який включає в себе антивірус з основним набором функцій, брандмауер програмного рівня, захист від зовнішніх атак та веб-фільтр.

Kaspersky Internet Security 2011 - комплексне антивірусне рішення для безпечної роботи в інтернеті. Продукт забезпечує комплексний захист Вашого комп'ютера від відомих і нових загроз, мережевих і шахрайських атак, спаму і іншої небажаної інформації.

G Data InternetSecurity 2011 - комплексне антивірусне рішення, яке забезпечує безпечну роботу в мережі Інтернет та ефективно перегороджує шлях хакерам, вірусам і спаму не впливаючи на продуктивність ПК.

VIPRE Antivirus Premium - швидкий та ефективний антивірус і антишпигун з інтегрованим фаєрволом. Комплексний захист від шкідливого ПЗ, фішинга, хакерів та інших інтернет-загроз.

 Kaspersky CRYSTAL (Total Security) - найповніше комплексне антивірусне рішення захисту: антивірус, фаєрвол, шифрування та резервне копіювання даних, батьківський контроль.

 Norton Internet Security 2011 - нова версія потужного і швидкого антивірусного рішення для ПК.

BitDefender Internet Security 2011 - просунута система захисту комп'ютера від Інтернет-загроз, яка поєднує в собі антивірус і антишпигун, фаєрвол, захист персональних даних і батьківський контроль.

Panda Global Protection 2012 - комплексне антивірусне рішення для захисту ПК від усіх видів шкідливих програм і інтернет-погроз.

Panda Internet Security 2012 - комплексний антивірус і антишпигун, персональний фаєрвол, інструменти для веб-захисту та захисту персональних даних, онлайн і локальне резервне копіювання.

eScan Internet Security - комплексне антивірусне рішення для забезпечення безпеки даних та захисту від шкідливих програм і інтернет-погроз, фішингу, спаму та хакерських атак.

G Data TotalCare 2012 - комплексне антивірусне рішення, яке надійно захищає ПК від вірусів і сучасних інтернет-загроз. Дозволяє оптимізувати налаштування системи безпеки комп'ютера й виконувати резервне копіювання.

Norton 360 - універсальний антивірусний засіб забезпечення безпеки комп'ютера, Вашої інформації і файлів.

Comodo Internet Security Pro 2012 - потужний антивірус і фаєрвол, призначений для забезпечення комплексного захисту ПК від вірусів, інтернет-хробаків, троянів, атак "нульового дня", шпигунського ПЗ та хакерів.

VirusBuster Internet Security Suite - комплексний антивірус, який надає багаторівневий захист від вірусів, шпигунських програм та будь-яких зовнішніх атак.

Rising Internet Security 2011 - антивірусна програма, яка забезпечує безперервний і комплексний захист від усіх видів шкідливих програм і Інтернет-загроз для офісних і домашніх комп'ютерів.

TrustPort Total Protection 2011 - двухсканерний комплексний пакет включає антивірус, антиспам, батьківський контроль, мережевий екран і шифрування даних і забезпечує повноцінний захист ПК від шкідливих програм, інтернет-загроз і несанкціонованого використання конфіденційних даних.

TrustPort Internet Security 2011 - комплексний захист комп'ютера від шкідливих програм і Інтернет-загроз.

CA Internet Security Suite Plus 2011 - комплексне антивірусне рішення, яке забезпечує легкий у використанні всебічний захист від вірусів, шпигунських програм, спаму, небажаного контенту, втрати файлів і пошкодження даних.

ZoneAlarm Internet Security 2012 - антивірус, антишпигун, двосторонній фаєрвол, контроль програм, безпечне завантаження файлів, веб-захист від небезпечних сайтів, фішингу і спаму.

ZoneAlarm Extreme Security 2012 - комплексне антивірусне рішення, фаєрвол, онлайн резервне копіювання і оптимізація системи.

AVG Internet Security 2011 - комплексне рішення захисту від усіх видів Інтернет-загроз.

TrustPort Internet Security 2012 - комплексний антивірус і захист від Інтернет-загроз: два антивірусних сканера AVG і BitDefender, фільтрація веб-трафіку, персональний фаєрвол, захист пошти від вірусів і спаму.

TrustPort Total Protection 2012 - комплексне антивірусне рішення, яке виявляє і видаляє різні модифікації шкідливих програм, оберігає конфіденційні дані і забезпечує комплексний захист при роботі в Інтернеті.

Trend Micro Titanium Maximum Security 2012 - комплексний антивірус, що забезпечує максимальний захист при роботі в Інтернеті.

Trend Micro Titanium Internet Security 2012 - надійне, швидке і просте у використанні рішення, яке забезпечує ефективний захист комп'ютера і даних при роботі в Інтернеті.

Kaspersky Internet Security 2012 - комплексний антивірус Каcперського, що надає повний захист від будь-яких шкідливих програм і Інтернет-загроз.

Avira Premium Security Suite - надійний всесторонній захист від загроз з Інтернету: антивірус, антишпигун, фаєрвол, антиспам захист, резервне копіювання даних.

BullGuard Internet Security 10 - комплексний антивірус, що забезпечує захист від вірусів і інших інтернет-загроз.

Webroot Internet Security Complete 2011 - комплексне рішення захисту ПК, яке об'єднує антишпигун Webroot Spy Sweeper і антивірус, фаєрвол, менеджер паролів, онлайн-сховище даних та інструменти оптимізації системи.

ArcaVir Home Protection 2011 - комплексне рішення для захисту Вашого ПК від шкідливого ПЗ і безпечного використання Інтернету в зручному вигляді.

Avast! Internet Security - комплексне рішення, яке включає антивірус Аваст, а також модуль віртуалізації процесів, антиспамовий фільтр, вбудований фаєрвол, віртуальну пісочницю і безпечний робочий стіл Avast! SafeZone.

Norton Internet Security 2012 - швидкий і простий комплексний антивірус з фаєрволом та інноваційними технологіями надає потужний і ефективний захист від всіх видів інтернет-загроз.

PC Tools Internet Security 2011 - це комплексний набір антивірусних програм, що забезпечують всесторонній захист комп'ютера.

BullGuard Internet Security 12 - комплексне антивірусне рішення, що включає антивірус і антишпигун з передовою технологією поведінкового виявлення, фаєрвол та функції: батьківський контроль, оптимізація системи та резервне копіювання.

Антивірус ESET NOD32 4.2 - рішення для захисту домашнього ПК від вірусів, троянських програм, черв'яків, рекламного ПЗ, шпигунських програм, фішинг-атак, руткітів.

Антивірус ESET NOD32 5.0 - просте і надійне рішення для базового захисту домашнього ПК від вірусів, черв'яків, троянських програм, шпигунського, рекламного і потенційно небезпечного ПЗ, руткітів і фішинг-атак.

ESET NOD32 Smart Security 5.0 - пакет антивірусних програм для комплексного захисту ПК від будь-яких видів електронних погроз.

F-Secure Internet Security 2012 - швидкий, ефективний і простий у використанні комплексний антивірус для ПК.

AVG Internet Security 2012 - комплексне антивірусне рішення, яке включає розширений набір функції: антивірус, антируткіт, фаєрвол, захист електронної пошти та особистих даних і сканер веб-посилань.

Dr.Web Security Space 6.0 - комплексний захист ПК від вірусів, руткітів, спаму, невідомих шкідливих програм та інших Інтернет-загроз.

Dr.Web Security Space 7.0 - комплексний захист від всіх видів інтернет-загроз, посилений персональним фаєрволом Dr.Web Firewall.

UnThreat Internet Security 2012 - комплексне антивірусне рішення пропонує базові функції для захисту ПК від шкідливих програм і онлайн-загроз, а також шифрування всіх типів інтернет-з'єднань.

UnThreat AntiVirus Professional 2012 - комплексний антивірус забезпечує максимальний захист ПК від шкідливих програм та онлайн-загроз.

Avira Internet Security 2012 - комплексний антивірус, який захищає ПК за допомогою багаторівневої системи, що включає антивірусну програму, фаєрвол, інструменти онлайн-безпеки та резервного копіювання.

BitDefender Total Security 2012 - комплексний захист комп'ютера та Ваших даних від шкідливих програм та онлайн-загроз.

BitDefender Internet Security 2012 - комплексне антивірусне рішення, яке включає антивірус, антиспам, антифішинг, фаєрвол, батьківський контроль і інструменти безпеки в соціальних мережах.

G Data InternetSecurity 2012 - комплексний антивірус, який забезпечує безпечну роботу в мережі Інтернет завдяки «тихому» фаєрволу не впливаючи на продуктивність ПК і ефективно перегороджує шлях хакерам, вірусам і спаму.

Outpost Security Suite PRO - потужний проактивний засіб з новітніми технологіями для комплексного захисту комп'ютера від загроз в Інтернеті.

Webroot SecureAnywhere Essentials - антивірусне рішення, яке забезпечує комплексний захист від шкідливих програм і інтернет-загроз.

Webroot SecureAnywhere Complete - хмарний комплексний захист Вашого комп'ютера і мобільних пристроїв.

Comodo Internet Security Complete 2012 - комплексне антивірусне рішення, яке пропонує всебічний захист від внутрішніх і зовнішніх загроз.

AVG Premium Security 2012 - посилена версія антивірусного продукту від AVG класу "все-в-одному" для захисту комп'ютера від всіх видів інтернет-загроз.

Emsisoft Internet Security Pack - комплексний антивірусний пакет від Emsisoft, що призначений для комплексного інтернет-захисту і включає антивірус та антишпигун Emsisoft Anti-Malware і функціональний фаєрвол Online Armor.

Online Armor ++ - комплексне антивірусне рішення, яке включає 3 рівні захисту: антивірус Ikarus і антишпигун Emsisoft, персональний фаєрвол і систему запобігання вторгнень HIPS.

PC Tools Internet Security 2012 - комплексне антивірусне рішення, яке забезпечує потужний і простий захист від вірусів, шпигунських програм і всіх типів інтернет-загроз, включаючи захист від крадіжки особистих даних, фішингових і шахрайських атак.

VIPRE Internet Security 2012 - швидкий і ефективний антивірус і антишпигун з інтегрованим фаєрволом. Комплексний захист від шкідливого ПЗ, фішингу, хакерів та інших інтернет-загроз.

Quick Heal Internet Security 2012 - комплексне антивірусне рішення, яке включає антивірус з проактивним захистом, фаєрвол з IDS/IPS, веб-захист від шкідливих і фішингових веб-сайтів, захист електронної пошти та батьківський контроль.

Quick Heal Total Security 2012 - комплексний антивірусний захист від інтернет-загроз, шкідливих програм і крадіжки конфіденційних даних, оптимізація роботи комп'ютера або ноутбука, захист мобільних пристроїв.

McAfee Internet Security 2012 - комплексне антивірусне рішення. Найбільш повний і ефективний захист від вірусів і інтернет-загроз, оптимізація роботи комп'ютера та онлайн резервне копіювання 1 GB.

Norman Security Suite PRO - комплексне рішення безпеки все в одному, яке захищає Ваші особисті дані, комп'ютер і домашню мережу.

Blink Personal Edition (Endpoint Security) - комплексне антивірусне рішення, яке забезпечує максимальний захист користувачів.

AhnLab V3 Internet Security - комплексний антивірус, заснований на хмарних технологіях і повнофункціональне рішення безпеки для захисту комп'ютера та інформації від постійно виникаючих електронних інтернет-загроз і мережевих атак.

Optenet Security Suite PC - комплексне рішення безпеки для домашніх комп'ютерів.

Наверх