Безкоштовні програми для комп'ютера - Системні утиліти


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Найкращі безкоштовні програми. Веб-сервіси "Системні утиліти"

Advanced SystemCare Free - безкоштовний пакет різноманітних утиліт для оптимізації, налаштування, виправлення помилок та підвищення загальної продуктивності Вашої операційної системи. Всі зміни, внесені програмою Advanced SystemCare Free в операційну систему, можна повернути назад з резервної копії.

Auslogics Disk Defrag - це безкоштовна утиліта, яка надає користувачам потужний і простий у використанні інструмент для дефрагментації жорсткого диска, який працює з файловими системами FAT16/32 і NTFS в 32-бітних і 64-розрядних операційних системах Microsoft Windows. Програма має простий у використанні інтерфейс і просте управління, надає інформацію про поточний стан системи, дозволяє змінювати пріоритет роботи, може захистити дані на комп'ютері від вірусів, має вбудований планувальник завдань.

CCleaner - це безкоштовна утиліта, яка надає користувачам потужний і простий у використанні інструмент для очищення і оптимізації операційної системи Windows. Утиліта призначена для очищення потенційно небажаних або неробочих файлів, тимчасових файлів Інтернету, створеними популярними браузерами або програмами, а також для очищення невірних розширень типів файлів, відсутніх додатків або недійсних записів в реєстрі Windows.

Disk Space Fan - програма для аналізу вільного і зайнятого простору на жорстких дисках. Весь вміст диска відображається у формі кругової кольорової діаграми, на якій окремі файли і папки надані у вигляді окремих різнокольорових сегментів.
Діаграма повністю інтерактивна. Файли можна відкривати для перегляду і редагування прямо з вікна програми. Можлива інтеграція програми з Провідником Windows.

Eraser - програма для надійного та безпечного видалення даних (файлів, каталогів). Eraser дозволяє повністю видаляти дані з жорсткого диска, записуючи поверх них кілька разів складні зразки, щоб неможливо було відновити стерті дані. Ви можете просто перетягнути файли чи папки на відповідну іконку, використовувати меню Windows, клацаючи правою кнопкою миші, або використовувати вбудований планувальник для автоматизованого стирання невикористаного дискового простору, файлів кеша і так далі.

EULAlyzer - ця програма призначена для аналізу угоди користувача - EULA (End User License Agreement) на предмет наявності будь-яких пасток. Адже при встановленні програми Ви зазвичай погоджуєтеся з EULA - а золоте правило говорить - дивись, під чим підписуєшся. Також Ви можете самі здійснювати швидкий пошук в ліцензійній угоді викликаючих у Вас сумніви слів та зворотів.

Glary Utilities - безкоштовний комплексний набір потужних і простих у використанні системних інструментів і утиліт для виправлення, прискорення, обслуговування і захисту ПК. За допомогою Glary Utilities можна проводити очищення файлів від різного сміття, як наприклад некоректні записи системного реєстру і тимчасові файли Інтернету, аналізувати використання дискового простору і знаходити дублікати файлів. Крім усього у користувача є можливість оптимізувати оперативну пам'ять комп'ютера, управляти програмами в автозавантаженні, деінсталювати програмне забезпечення та багато іншого.

Kiwi application monitor - невелика легка та корисна програма, яка дозволяє відслідковувати та контролювати Ваші програми, запущені процеси Windows і активності користувачів. Також програма здійснює контроль завантаження пам'яті Вашого ПК (ОЗУ). Kiwi application monitor повністю безкоштовна програма і не містить шпигунських програм чи рекламного ПЗ.

PC Decrapifier - утиліта дозволяє деінсталювати багато з існуючих тріальних та інших програм, автоматично (без Вашого відома) що встановлюються на комп'ютер при інсталяції того чи іншого додатка. PC Decrapifier дозволяє видаляти Google Toolbar, Norton Symantec Live Update, Google Desktop, Yahoo! Toolbar for Internet Explorer, Dell URL Assistant, Desktop Icons, непотрібні пункти стартового меню і багато інших програм.

Revo Uninstaller - корисна програма для видалення небажаних програм, встановлених на Вашому комп'ютері. Revo Uninstaller має просунутий алгоритм сканування системи до і після інсталяції і дозволяє видаляти файли, що залишилися після деінсталяції програми, папки та ключі реєстру. Крім цього, Revo Uninstaller включає ряд корисних інструментів, які допомагають очистити систему від непотрібних файлів і оптимізувати роботу комп'ютера.

Speccy - невелика утиліта, що дозволяє отримати детальну інформацію про все апаратне забезпечення комп'ютера: про процесор, материнську плату, підсистеми пам'яті, графічної підсистеми, жорсткі та оптичні диски, про аудіокарту і так далі. Крім цього, відображаються температурні показники процесора і відеокарти, а також робоча частота RAM та швидкість шини процесора.

UltraDefrag - легка у використанні безкоштовна програма з відкритим вихідним кодом, яка призначена для дефрагментації всіх типів дисків. Утиліта UltraDefrag вміє працювати з файловими системами FAT, FAT32, NTFS, як у ручному режимі, так і за розкладом. Також програму можна використовувати для дефрагментації окремих папок і файлів з контекстного меню в "Провіднику".

VirtualBox (Oracle VM VirtualBox) - багатофункціональна програма віртуалізації для операційних систем Microsoft Windows, Linux, FreeBSD, Mac OS X, Solaris/OpenSolaris, ReactOS, DOS та інших. Вона встановлюється на існуючу операційну систему, яка називається хостовою, усередину цієї програми встановлюється друга операційна система, яку називають гостьовою операційною системою, і запускається як окреме віртуальне середовище.

Наверх