Безкоштовні програми для комп'ютера - Безкоштовні антивіруси


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Найкращі безкоштовні програми. Веб-сервіси "Безкоштовні антивіруси"

Ad-Aware Free - програма, призначена для видалення шпигунського програмного забезпечення (англ. spyware) з комп'ютера користувача. Також виявляє троянські програми, порнодіалери, malware, scumware, шкідливі доповнення до браузера, руткіти, а також програми, які відстежують переваги користувача без його згоди.

Аvast! Free Antivirus - найпопулярніший безкоштовний антивірус для операційних систем Microsoft Windows і Linux, а також для КПК на платформі Palm і Windows CE. Антивірус Аваст! поєднує в собі модуль антивірусного сканування, захист від руткітів, шпигунських програм, а також avast! WebRep і avast! AutoSandbox.

AVG Anti-Virus Free Edition - безкоштовний, а головне ефективний і швидкий антивірус. AVG надає базовий захист від вірусів, троянів, шпигунів і інших шкідливих програм. Містить в собі Anti-Virus & Anti-Spyware, Anti-Rootkit, Safe Search і Safe Surf.

Malwarebytes Anti-Malware - безкоштовна антивірусна програма, призначена для швидкого сканування системи в пошуках різних видів шкідливого ПЗ. Програма Malwarebytes Anti-Malware використовує нові антивірусні технології, що дозволяє швидко виявляти і видаляти будь-яке шкідливе ПЗ.

Microsoft Security Essentials - безкоштовний антивірус для захисту комп'ютера вдома або на підприємстві малого бізнесу в реальному часі від вірусів, інтернет-хробаків, троянів, програм-шпигунів і інших шкідливих програм.

Panda Cloud Antivirus Free Edition - безкоштовний «хмарний» антивірус для захисту комп'ютерів в реальному часі від вірусів, шпигунів, руткітів і іншого шкідливого ПЗ з максимальною продуктивністю. Антивірусний продукт Panda Cloud Antivirus Free Edition, представлений на 20 мовах.

ThreatFire - безкоштовний комплексний захист від вірусів, програм-шпигунів (Spyware), троянів, хакерів та інших загроз для безпеки Вашого комп'ютера. ThreatFire - новий тип захисного механізму для Windows. Ця утиліта аналізує будь-яку підозрілу активність в коді і дозволяє заблокувати шкідливу програму.

Trend Micro HouseCall - онлайн-антивірус, призначений для швидкого виявлення та вилучення активних шкідливих програм. Trend Micro Housecall не тільки демонструє можливості персональних продуктів Trend Micro, а є повнофункціональним сканером, який при виявленні інфікованих об'єктів або spyware дозволяє повністю усунути загрозу.

Наверх