Безкоштовні програми для комп'ютера - Запуск програм


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Найкращі безкоштовні програми. Веб-сервіси "Запуск програм"

Launchy - вільна утиліта для швидкого запуску додатків для Windows, Linux (з версії 2.1), а з версії 2.5 і для MacOS X. Вона індексує ярлики в меню «Пуск» і файли в певних директоріях, дозволяючи одержувати більш швидкий доступ до програм без відкриття меню «Пуск» або переходу до потрібної папки. Launchy також дозволяє додавати директорії і формати файлів в каталог для індексування.

ObjectDock - це панель завдань в стилі Mac OS для Microsoft Windows. За допомогою ObjectDock Ви зможете повністю замінити стандартну панель завдань Windows на панель в стилі MacOS. ObjectDock легко і швидко налаштовується під потреби користувача. Є зміна іконок для кожного елемента, шрифтів спливаючих підказок, налаштування кольору, розмірів і т.д.

PortableApps.com Suite&Platform - Відкрита платформа з адаптованим набором додатків від PortableApps.com дозволяє обійти вроджені недоліки portable-програм, пов'язані з їх запуском і використанням. Portable-додаток відрізняється від звичайного тим, що не вимагає інсталяції, не використовує реєстр і нічого не зберігає на локальному комп'ютері - всі налаштування і дані програми записуються в її директорію на флеш-накопичувачі.

Alfred - один з найбільш важливих і корисних додатків MaсOS, який дозволяє швидко знаходити потрібні програми та документи і швидко запускати їх. За замовчуванням утиліта Alfred вміє: запускати програми, шукати в інтернеті (з гнучким налаштуванням сайтів для пошуку), шукати у файловій системі, рахувати висловлювання й шукати слова у словнику. Також доступна зручна навігація по файловій системі (що дозволяє шукати потрібні файли, не відриваючи рук від клавіатури) та дуже зручний вбудований міні-плеєр, керуючий iTunes.

Наверх