Безкоштовні програми для комп'ютера - Безпека. Шифрування


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Найкращі безкоштовні програми. Веб-сервіси "Безпека. Шифрування"

KeePass Password Safe - вільна програма для зберігання паролів, поширювана за ліцензією GPL. Програма розроблена Домініком Райхле (нім. Dominik Reichl) для операційної системи Windows. KeePass підтримує алгоритми Advanced Encryption Standard (AES, Rijndael) і Twofish для шифрування паролів своїх баз даних. Програма перекладена більш ніж на 40 мов, включаючи російську. Keepass є переносною програмою і встановлювати її не обов'язково. Експорт у формати TXT, HTML, XML і CSV, а також імпорт з безлічі різних форматів.

LastPass - безкоштовна програма для зберігання паролів, розроблена компанією LastPass. Вона існує у вигляді плагіна для Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera і Apple Safari. Також є LastPass букмарклет для інших браузерів. Паролі в LastPass захищені майстер-паролем та зберігаються локально і можуть бути синхронізовані з будь-яким іншим браузером. LastPass також має заповнювач форм, що дозволяє автоматизувати введення паролів і заповнення форм.

TrueCrypt - програма для шифрування «на льоту» (On-the-fly encryption) для 32 - і 64-розрядних операційних систем сімейств Microsoft Windows NT 5 і новіше (GUI-інтерфейс), Linux і Mac OS X. Дозволяє створювати віртуальний зашифрований логічний диск, що зберігається у вигляді файлу. За допомогою TrueCrypt також можна повністю шифрувати розділ жорсткого диска або іншого носія інформації, такої як флоппі-диск або USB флеш-пам'ять. Всі збережені дані в томі TrueCrypt повністю шифруються, включаючи імена файлів і каталогів. Змонтований том TrueCrypt подібний звичайному логічному диску, тому з ним можна працювати за допомогою звичайних утиліт перевірки та дефрагментації файлової системи.

Наверх