Безкоштовний фаєрвол AVS Firewall 2.1.2.241 - AVS Firewall <!--if(Фаєрволи | Брандмауери)-->- Фаєрволи | Брандмауери<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Фаєрволи | Брандмауери » AVS Firewall

Безкоштовний фаєрвол AVS Firewall 2.1.2.241

AVS Firewall - безкоштовний фаєрвол, який захищає комп'ютер від хакерських атак і зовнішніх вторгнень під час використання Інтернету.

AVS Firewall поєднує в собі можливості мережевого екрану, батьківського контролю, анти-банера та захисника системного реєстру.

Інтуїтивно зрозумілий в управлінні додаток спрямований на:

- Захист комп'ютера від вилучених атак хакерів і впливу шкідливих програм. Контролює вхідні з'єднання локальної та глобальної мережі, а також запити програм на вихідні з'єднання у відповідність із заданими правилами. Перехоплює будь-які спроби змінити контрольовані значення ключів реєстру Windows;

- Запобігання завантаження небажаного веб-змісту та відвідування настирливих веб-сторінок Вами і Вашими дітьми. Визначає і блокує URL-адреси відноситься до рекламних зображень, флеш-банерів, спливаючих вікон і т.д. Встановіть доступ тільки до надійних сайтів, всі інші будуть блокуватися;

- Надання повної інформації про Вашу мережеву активність на комп'ютері. Контролюйте всі встановлені і поточні з'єднання. Оцініть обсяг трафіку окремих програм і загального трафіку по протоколах. Дізнайтеся які події відбулися під час вихідного з'єднання.

Головні можливості AVS Firewall:

- Захист комп'ютера від шкідливих загроз
Фаєрвол автоматично активується, коли Ви отримуєте доступ до Інтернету. Фільтруються програми, які підключаються до Вашого комп'ютера. Вибирайте між кількома рівнями безпеки для запобігання несанкціонованого доступу.

- Захист системного реєстру Windows
Кожного разу, коли виникає підозріла спроба змінити вміст реєстру, AVS Firewall призупиняє дію і виводить відповідне попередження.

- Блокування онлайн-реклами
Увімкніть функцію Ані-Банер і блокуйте небажану флеш-рекламу, спливаючі вікна і банери. Використовуйте Чорний список URL-адрес, які Ви не бажаєте переглядати.

- Батьківський контроль
Зробіть Білий список URL-адрес, які Ви хочете відвідувати. Використовуйте фільтр вмісту для обмеження доступу до небажаних веб-сайтів.

- Спливаючі повідомлення
AVS Firewall автоматично розпізнає додатки і програми, які намагаються підключитися до мережі з Вашого комп'ютера, і попереджає про це. Ви завжди будете в курсі мережевої активності на Вашому комп'ютері.

Розробник: Online Media Technologies
Офіційний сайт: www.avs4you.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно)
Останнє оновлення: 2010.09.20
Операційна система Windows: 2003, XP, Vista, 7
Інтерфейс: Англійський, Російський
Формат файлу: .exeСкачати безкоштовний фаєрвол AVS Firewall 2.1.2.241:

AVS Firewall 2.1.2.241 (22.9 МБ)

Категорія: AVS Firewall | Додав: admin | Теги: батьківський контроль, AVS Firewall 2.1.2.241, Анти-Банер, Безкоштовний фаєрвол AVS, Захисник реєстру
Переглядів: 800 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]