Безкоштовний фаєрвол Ashampoo Firewall Free 1.20 - Ashampoo Firewall Free <!--if(Фаєрволи | Брандмауери)-->- Фаєрволи | Брандмауери<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Фаєрволи | Брандмауери » Ashampoo Firewall Free

Безкоштовний фаєрвол Ashampoo Firewall Free 1.20

Ashampoo Firewall Free - безкоштовний фаєрвол для комплексного захисту комп'ютера від вірусів і інших типів шкідливих програм, а також від хакерських атак і спаму.

Потужний та ефективний фаєрвол, який представляє собою програмний комплекс послуг, здатний перевіряти вхідні або вихідні дані через Інтернет.

Після установки в систему Ashampoo Firewall починає відстежувати всю мережеву активність, контролюючи всі програми, вихідний і вхідний мережевий трафік, а також захищає комп'ютер від проникнення хакерів, вірусів, троянських програм, шпигунських програм, руткітів, adware по мережі або через Інтернет.

При всіх своїх великих можливостях залишається маленьким за розміром, а також економним в споживанні системних ресурсів.

На додаток до надійного захисту фаєрвола Ashampoo Firewall Free, в стандартну комплектацію входять 4 додаткових інструменту для забезпечення безпеки:

1. AutoStart Manager - Ця програма показує всі автоматично запускаються програми і дозволяє відключити їх.

2. System Processes Monitor - Показує всі процеси, запущені в системі і дозволяє зупинити їх. Корисно для виявлення та зупинення діяльності шкідливих програм.

3. Internet Cleaner - почистить всіх слідів вашої діяльності в Інтернет з вашого комп'ютера для захисту вашої конфіденційності.

4. IP Spam Blocker - Запобігає докучливі спливаючі спам-вікна на робочому столі.

Особливості та інструменти фаєрвола Ashampoo Firewall Free:

1. Потужний брандмауер: відстежує мережеву активність усіх ваш програм на комп'ютері і захищає вас від вхідних і вихідних з'єднань.

2. Easy Mode: отримання миттєвої захисту

3. Експертний режим: режим для расшіреннея додаткових можливостей.

4. Простота та компактність: дуже маленька програма, яка використовує мінімальний обсяг пам'яті і ресурсів.

5. Learning Mode: автоматичне визначення програми, яка намагається з'єднається з мережею і зробити дозвіл або навпаки заборону.

6. Правила: Створіть свої правила для будь-якого додатку, коли ІА як підключатися.

7. Блокування всього: тривожна кнопка, на випадок екстрених випадків, проводиться одним натисненням кнопки, ця функція дозволить заблокувати весь трафік, наприклад, якщо ви підозрюєте, що шкідливі програми активувалися.

Антивірусна програма Ashampoo Firewall Free є безкоштовною, але для використання її в повному обсязі, потрібно отримати безкоштовний реєстраційний ключ, який вишлють на Вашу електронну адресу, вказану при заповненні реєстраційної форми на сайті авторів для отримання коду активації.

Розробник: Ashampoo GmbH & Co.
Офіційний сайт: www.ashampoo.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно)
Останнє оновлення: 2010.07.05
Операційна система Windows: XP, Vista, 7
Інтерфейс: Російський
Формат файлу: .exe

Скачати безкоштовний фаєрвол Ashampoo Firewall Free 1.20:

Ashampoo Firewall Free 1.20 (8.4 МБ)

Категорія: Ashampoo Firewall Free | Додав: admin | Теги: безкоштовний фаєрвол, фаєрвол Ashampoo, Ashampoo Firewall Free 1.20, скачати Безкоштовний Фаєрвол, firewall, фаєрвол, скачати фаєрвол
Переглядів: 1225 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]