Безкоштовний фаєрвол PC Tools Firewall Plus 7.0.0.123 - PC Tools Firewall Plus <!--if(Фаєрволи | Брандмауери)-->- Фаєрволи | Брандмауери<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Фаєрволи | Брандмауери » PC Tools Firewall Plus

Безкоштовний фаєрвол PC Tools Firewall Plus 7.0.0.123

PC Tools Firewall Plus - це безкоштовний, ефективний та простий у використанні персональний брандмауер для Windows, що захищає інформацію, яка зберігається на Вашому комп'ютері, від несанкціонованого доступу з локальних мереж або Інтернету.

Контролюючи роботу різних застосувань Firewall Plus перешкоджає спроби троянів, бэкдорів, клавіатурних шпигунів і інших шкідливих програм завдати збитку комп'ютеру і викрасти вашу конфіденційну інформацію.

Передова технологія PC Tools Firewall Plus була спеціально розроблена таким чином щоб програмою могли користуватися не лише фахівці, але і рядові користувачі. Потужний захист від атак і шкідливих програм активується за умовчанням.

Усе, що вам треба зробити - це інсталювати програму і ваш комп'ютер негайно виявиться під постійним захистом. Досвідчені користувачі можуть також створювати свої власні ускладнені правила фільтрації пакетів, включаючи підтримку IPv6, щоб настроїти мережевий захист на власний розсуд.

Захист комп'ютера антивірусною програмою PC Tools Firewall Plus вважається неперевершеним: вона забезпечується системою регулярних оновлень, охоронними модулями, працюючими в режимі реального часу і комплексним підходом до питань безпеки. Ваш комп'ютер завжди захищений йому не страшні ніякі хакери. Мільйони людей щодня користуються програмами PC Tools, щоб захистити свої домашні і офісні комп'ютери від мережевих загроз.

Головні характеристики фаєрволу PC Tools Firewall Plus:

1. Автоматичний захист комп’ютера під час навігації, роботи та гри на ПК.
2. Автоматична активація відстеження дій системи відразу після установки.
3. Наявність модуля сканування системи в режимі реального часу.
4. Можливість установки правил контролю мережних протоколів, портів і IP адрес.
5. Налагодження конфігурації TCP/IP.
6. Модуль контролю мережної активності додатків, що блокує або дозволяє передачу і прийняття даних в мережі тієї або іншою програмою.
7. 30 днів тестового використання з наступною безкоштовною реєстрацією.

Оновлення фаєрволу PC Tools Firewall Plus:

1. Extensive Security Permission (ESP). PC Tools Firewall Plus має розширені функції самозахисту для блокування шкідливих програм, які намагаються обійти міжмережевий екран. Деякі шкідливі програми дістають доступ до Інтернету, відключивши міжмережевий екран і непомітно відправляють персональні дані з інфікованого комп'ютера. PC Tools Firewall Plus перехоплює запити на відключення захисту і визначає, які застосування можуть відключати міжмережевий екран і модифікувати захищені об'єкти.

2. Вдосконалений інтерфейс управління правилами для додатків відображає дані про додатки, а також розширені/вдосконалені функції управління створенням і зміною користувачами правил введення і виводу. Новий інтерфейс управління правилами також дозволяє створювати і змінювати правила для ESP. Це допомагає досвідченим користувачам повністю контролювати мережевий доступ.

3. Додані додаткові інформаційні спливаючі вікна для PC Tools Firewall Plus з використанням архітектури нової платформи Windows Filtering Platform (WFP) для Windows 7, Vista™ і Server 2008, що дозволяє точно управляти усім мережевим трафіком, включаючи IPv6 в 32-бітових і 64-бітових системах.

4. Вдосконалений інтерфейс управління профілями надає більше можливостей для управління мережевим доступом до профілів. Можливість налаштування надійних і ненадійних мережевих профілів дозволяє здійснювати індивідуальне налаштування мережевого доступу відповідно до вимог рівня безпеки середовища, до якого необхідно підключитися.

5. Можливості мережевого монітора були розширені і тепер також включають деталізовану інформацію про доступні адаптери, включаючи призначений профіль, MAC -адрес і статистичні дані про мережевий трафік, а також детальну мережеву інформацію, включаючи IP -адрес IP-адрес шлюзу і маску підмережі.

6. Режими "Звичайний користувач" і "Експерт" були об'єднані в єдиний зручний у використанні інтерфейс. Новий інтерфейс має функцію автоматичного створення правил і профілів для звичайних користувачів а також можливості налаштування, що високо персоналізується, для досвідчених користувачів.

Зверніть увагу!

PC Tools Firewall Plus — це безкоштовна програма, але вимагає проходження безкоштовної реєстрації на сайті розробника протягом 30 днів після встановлення на комп'ютер.

Розробник: PC Tools
Офіційний сайт: www.pctools.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно при реєстрації на сайті розробника)
Останнє оновлення: 2011.05.17
Операційна система Windows: 2000, 2003, Vista, XP, 7
Українізатор: Відсутній
Формат файлу: .exe

Скачати безкоштовний фаєрвол PC Tools Firewall Plus 7.0.0.123:

PC Tools Firewall Plus 7.0.0.123 (9.79 MБ)

Категорія: PC Tools Firewall Plus | Додав: admin | Теги: 7.0.0.123, скачати PC Tools Firewall Plus, скачати фаєрвол, PC Tools Firewall Plus, скачати брандмауер, Міжмережевий екран, безкоштовний фаєрвол
Переглядів: 1017 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 4.8/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]