Боротьба з шкідливим ПЗ і захист файлів паролем - Боротьба з шкідливим ПЗ і захист файлів паролем <!--if()-->- <!--endif--> - Статті про віруси, антивіруси і антивірусні програми - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Антивірусна програма (Антивірус) [1]
Комп'ютерні віруси - психологія вірусних атак [1]
Що робити, якщо виявлений вірус [1]
Фішинг [1]
Спам і боротьба із спамом [1]
Безкоштовні антивіруси [1]
Методика визначення найкращого антивіруса [1]
Методика використання антивірусів [1]
Найкращий безкоштовний антивірус [1]
Найкращі антишпигуни і антитрояни 2010 [1]
Як вибрати антивірусну програму [1]
Антивіруси для мобільника [1]
Два антивіруса на одному ПК [1]
Комп'ютерні віруси - зараження і ознаки [1]
Безпека ПК - макровіруси [1]
Відновлення даних на флешці [1]
Приховані віруси - пошук та видалення [1]
Найкращий антивірус для нетбука [1]
Мобільні віруси і антивіруси [1]
Найпопулярніші антивірусні програми [1]
Сервіс SkyDNS - хмарний захист від шкідливих сайтів [1]
Програми для анонімного веб-серфінгу [1]
Фальшиві або підробні антивіруси [1]
Оптимізація роботи системи за допомогою Iobit [1]
Комплексний і безкоштовний захист [1]
Інтернет-шахрайство. Практичні рекомендації [1]
Як запустити Android на нетбуці, ноутбуці чи ПК [1]
5 міфів про антивірусну безпеку ПК [1]
Небезпечні картинки [1]
Техніка безпеки в мережі Wi-Fi [1]
Інтернет черв'яки - основи основ [1]
Як дізнатися, чи зламаний Ваш Wi-Fi [1]
Avast! - більше, ніж просто антивірус [1]
Найкращі безкоштовні антивіруси 2011 [1]
Рятівна флешка [1]
Як захистити свій сайт від злому [1]
Самі швидкодіючі та ресурсомісткі антивіруси 2011 року [1]
Інтернет шахрайство і лохотрони [1]
Види шахрайства в мережі Інтернет [1]
Як правильно вибрати ноутбук [1]
Virus Bulletin Квітень 2011 [1]
Virus Bulletin Червень 2011 [1]
Десять невідомих небезпек для ПК [1]
Безкоштовна ліцензія Avast! Internet Security [1]
Як прискорити роботу антивіруса [1]
Тестування антивірусів: AV-Comparatives Лютий 2011 [1]
Тестування антивірусів: AV-Comparatives Травень 2011 [1]
Тестування антивірусів: AV-Comparatives Серпень 2011 [1]
Найпопулярніші марки ноутбуків [1]
Як запустити Windows в безпечному режимі [1]
Бета-тестування онлайн-сервісу Norton Online Family від Symantec [1]
Інструмент для онлайн резервного копіювання Avast! BackUp [1]
Безкоштовна ліцензія McAfee Antivirus Plus 2012 [1]
Нові версії антивірусних програм AVG 2012 [1]
Антивірус NOD32 5 і Smart Security 5 - початок бета-тестування [1]
NANO AntiVirus 0.15 Alpha - оновлення технічного превью [1]
COMODO Cleaning Essentials 2.2 Final - вийшла фінальна версія [1]
Нова версія NANO AntiVirus - 0.18 Beta [1]
PC Tools AOSS LiveCD - антивірусний завантажувальний диск [1]
Комплексний антивірус Comodo Internet Security Premium 2012: Реліз версії 5.10 [1]
Безкоштовна ліцензія Comodo Internet Security Pro на 1 рік [1]
Bitdefender Bootkit Removal Tool - утиліта для видалення буткітів [1]
Вийшов HitmanPro 3.6 Final: нова версія 3.6.0.152 [1]
Огляд безкоштовного антивіруса Microsoft Security Essentials [1]
Огляд безкоштовних антивірусів 2012 [1]
SafenSoft SysWatch Personal - ліцензія на 1 рік безкоштовно [1]
AVG 2012 Service Pack 1: Основні поліпшення і зміни [1]
Боротьба з шкідливим ПЗ і захист файлів паролем [1]
Тестування антивірусів: AV-Comparatives Березень 2012 [1]
Ashampoo WinOptimizer Free - безкоштовна утиліта для оптимізації роботи ПК [1]
Динамічне тестування антивірусів: Червень 2014 [1]

Головна » Статті » Боротьба з шкідливим ПЗ і захист файлів паролем

Боротьба з шкідливим ПЗ і захист файлів паролем

Боротьба з шкідливим ПЗ і захист файлів паролем

У реальному житті доводиться враховувати існування шахраїв, кишенькових злодіїв, крадіїв та інших асоціальних елементів. Причому в певних ситуаціях (наприклад, у подорожі) ризики зростають. Аналогічні неприємності вам загрожують і в світі віртуальному. Шкідливі програми непомітно проникають на ваш комп'ютер з Інтернету, крадуть особисті дані, намагаються виманити гроші, зіпсувати комп'ютер, проникнути до вас по мережі і скопіювати приватну інформацію. Схожі проблеми можуть виникнути, якщо доступ до одного комп'ютера мають кілька осіб. Подивимося, як можна захиститися від кіберзлочинності і цікавих очей.

Компанія IObit пропонує, крім інших своїх продуктів, дві програми для захисту інформації - IObit Malware Fighter і Protected Folder. Перша захищає ваш комп'ютер від проникнення і шкідливих дій різний троянських програм, сніфферів, кейлогерів, фішингу, spyware, adware і так далі. Друга дозволяє захистити паролем, приховати і управляти доступом до папок і файлів на комп'ютері.

IObit Malware Fighter



Malware Fighter призначений для захисту комп'ютера в реальному часі від проникнення шкідливого програмного забезпечення, а також для пошуку і знищення вже проникнувших в систему загроз. Під час серфінгу в Інтернеті і роботи з поштою ніхто не застрахований від випадкової зустрічі з такого роду проблемами, навіть якщо ви вкрай обережні. В принципі зараз практично всі антивірусні системи забезпечують подібний захист, але IObit стверджує, що спеціалізоване програмне забезпечення впорається із захистом краще завдяки більш потужному евристичному аналізу та використання хмарної технології обчислення загроз. Крім того, у IObit є своя база з сигнатурами шкідливих програм, яку необхідно регулярно завантажувати й оновлювати.

Інтерфейс програми близький до того, як виглядають середньостатистичні антивірусні та інші засоби для захисту і сканування комп'ютера. Malware Fighter запускається при старті комп'ютера і "висить" в треї, звідки може бути викликаний кліком миші. В основному вікні програми чотири вкладки-розділу:
- Основний огляд загальної статистики, стану програми і свіжості визначень (сигнатур);
- Режим сканування комп'ютера;
- Налаштування систем захисту в реальному часі;
- Інтерфейс для веб-сервісу хмарного сканування файлів.



В огляді статистики, як завжди, ви бачите або радісне повідомлення, що комп'ютер в безпеці, або страшне попередження, що він під загрозою. Також сюди виведені інформація про функціонування базових засобів захисту та результати перевірки комп'ютера в реальному часі - скільки перевірено, скільки шкідливого ПЗ знайдено.

У розділі сканування є три режими - розумний, повний і вибірковий. Під розумним мається на увазі, що програма просканує найбільш важливі файли і каталоги комп'ютера - ті місця, де найчастіше зустрічається підчеплена зараза. Повний режим, відповідно, сканує все. У вибірковому ви можете вказати окремі диски, папки і файли для сканування.



Налаштування систем захисту в реальному часі дозволяють включити або відключити окремі модулі програми, що відповідають за ту чи іншу ділянку діяльності. Програма приділяє особливу увагу браузеру і мережевим інтерфейсам, збереженим в кеші cookie. Також вона стежить за підключаючими зовнішніми носіями, запущеними в операційній системі процесами та окремими файлами. Що стосується "кукісів", Malware Fighter визначає як шкідливі всі лічильники відвідувань та інші збирачі статистики - веб-майстри повинні це врахувати, якщо вони використовують подібні сервіси в роботі.

Хмарне сканування погроз дозволяє завантажити в спеціальний веб-сервіс будь-який файл і просканувати його. На основі використання сервісу користувачами збирається загальна статистика безпеки і ризиків. Сама програма використовується виключно в ролі клієнта для завантаження файлів на сайт і для відображення середнього статистичного графіка. Більш докладні дані в динаміці по місяцях можна побачити безпосередньо на сайті сервісу. Там же можна завантажити файл для перевірки.



Malware Fighter повністю русифікований виробником. В налаштуваннях ви зможете вибрати зручні для вас режими автоматичних дій програми, як то: оновлення, сканування, використання карантину і так далі. Довідка по продукту, на жаль, існує тільки у вигляді сторінки на офіційному сайті і оформлена як питання, що часто ставляться, в основному стосуються придбання програми і видів оплати. Її російський варіант переведений онлайн-перекладачем, так що краще читати в оригіналі.

Protected Folder



Protected Folder дозволяє закрити доступ до папок або окремих файлів на комп'ютері. Причому працює це тільки в тій операційній системі, де встановлена програма. На "флешках", наприклад, файли теж можна захистити, але якщо переставити носій в інший комп'ютер - все виявляється відкрито. Таким чином, основна сфера застосування продукту - захист даних на ноутбуках, сімейних та інших комп'ютерах, де доступ до нього має більше однієї людини або є ризик втрати. Якщо можна елементарно вийняти жорсткий диск і прочитати все на іншому комп'ютері, то друга причина для використання Protected Folder - захист від програмних засобів розкрадання інформації. Існуючими у мене підручними засобами я не зміг виявити приховані програмою файли.

Працювати з Protected Folder просто. Інтерфейс являє собою аналог файлового менеджера. У нього ви "накидаєте" за допомогою спеціального інструменту або простим drag-and-drop файли і папки, які бажаєте захистити. Захист існує в трьох рівнях:
- Не можна видалити або змінити файли;
- Не можна прочитати або виконати файл;
- Не можна побачити файл або каталог.



Ці блокування діють на всі файли відразу і є глобальними. Також не можна тимчасово відкрити який-небудь рівень доступу на об'єкт - файл або захищений, або видалений зі списку. Тобто функціонал не сильно гнучкий. З іншого боку, він простий і зрозумілий. В якості компенсації всі файли і папки, що захищаються, зберігаються в списку нещодавно використовуваних об'єктів і їх можна заново додати, пропустивши процедуру пошуку на диску.

Крім вказівки пароля та рівня захисту нечисленні налаштування дозволяють скласти список файлів, каталогів і дисків, які заборонено блокувати. За замовчуванням в нього занесені основні системні файли, без яких подальша робота системи неможлива. Так що будьте уважні - необережне блокування важливих файлів може привести до необхідності перевстановлення операційної системи.

Інтерфейс русифікований розробником. Керівництво користувача представляє собою невелику інструкцію на англійській мові. Також є певна техдопомога у вигляді все тієї ж відповіді на часті питання про купівлю ліцензій.



Автор статті: Іван Афанасьєв
Джерело: Інтернет журнал INZONE
Переклад на українську мову: best-free-soft.at.ua

Категорія: Боротьба з шкідливим ПЗ і захист файлів паролем | Додав: admin (02.04.2012)
Переглядів: 1560 | Теги: захист файлів паролем, Боротьба з шкідливим ПЗ, антишпигунська програма, Protected Folder, IObit Malware Fighter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]