Безкоштовна програма відновлення дисків Paragon Rescue Kit 11 Free - Paragon Rescue Kit 11 Free <!--if(Завантажувальні диски)-->- Завантажувальні диски<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Завантажувальні диски » Paragon Rescue Kit 11 Free

Безкоштовна програма відновлення дисків Paragon Rescue Kit 11 Free

Paragon Rescue Kit 11 Free - безкоштовний професійний набір багатофункціональних інструментів та утиліт від Paragon для аварійного відновлення системи на комп'ютері, яка не може самостійно завантажитися.

Paragon Rescue Kit 11 Free професійно виправляє проблеми із завантаженням, а також дозволяє отримати дані, коли Ваша система не завантажується.

Завантажувальний диск від Paragon також рятує видалені розділи. Все, що Вам потрібно зробити, щоб добитися повного контролю над будь-якою ситуацією - це записати антивірусну програму на CD/DVD-диск.

Для запису Paragon Rescue Kit 11 Free на диск, скачайте файл rk_free.exe і запустіть його. Антивірусна програма запропонує вибрати CD/DVD-привід для запису або зберегти ISO-образ завантажувального диска.

Головні функції Paragon Rescue Kit 11 Free:

- Мультиплатформовий завантажувальний Recovery CD пропонує можливість вибрати, в якому завантажувальному середовищі (Paragon Linux або PTS DOS (DOS-подібна операційна система, розроблена Парагон.)) Ви вважаєте за краще працювати з утилітами.

- Повний доступ (читання/запису) до Ext2FS/Ext3FS розділів у будь-яких версіях MS Windows.

- Повний доступ (читання/запису) до NTFS розділів після завантаження з Recovery CD: із Paragon Linux і PTS DOS, а також із під Windows 98/Me.

- Резервне копіювання/відновлення в Linux і DOS: після завантаження з Recovery CD в Linux або DOS Ви можете виконати резервне копіювання розділу або всього диска з метою подальшого використання файлу-образу. Після цього за допомогою Image Explorer Ви зможете з архіву розділу відновити як окремі файли, так і весь розділ. Також з образу диска можливе відновлення вибіркових розділів.

- Linux Swap and ReiserFS: основні функції роботи з розділами, такі як: створити, відформатувати, видалити.

- Підтримка SCO EAFS і HTFS в DOS і Windows: операції читання в даних файлових системах.

- Мережева підтримка в середовищі Paragon Linux завантажувального диска: дана версія продукту підтримує мережевий доступ для Recovery CD в Linux, таким чином стає можливим зберегти резервну копію розділу жорсткого диска або цілий диск, а також вибіркових файлів на мережевому комп'ютері. Ви можете також отримати резервну копію з мережевого комп'ютера для відновлення.

- Запис на USB флеш накопичувачі, CD/DVD (R/RW) диски та дискети з допомогою Linux компонентів продукту.

Розробник: Paragon Technologie GmbH.
Офіційний сайт: www.paragon-software.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно) Отримати ключ
Останнє оновлення: 2011.07.05
Операційна система Windows: XP 32/64-bit, Vista, 7
Інтерфейс: Англійський
Формат файлу: .exe

Скачати безкоштовну програму відновлення дисків Paragon Rescue Kit 11 Free:

Paragon Rescue Kit 11 Free (49.5 МБ)

Категорія: Paragon Rescue Kit 11 Free | Додав: admin | Теги: програма відновлення дисків Paragon, Paragon Rescue Kit 11 Free, професійний набір інструментів, завантажувальний диск Paragon Rescu
Переглядів: 1504 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]