Антивірусний завантажувальний диск Microsoft Standalone System Sweeper ISO-образ - Microsoft Standalone System Sweeper ISO-образ <!--if(Завантажувальні диски)-->- Завантажувальні диски<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Завантажувальні диски » Microsoft Standalone System Sweeper ISO-образ

Антивірусний завантажувальний диск Microsoft Standalone System Sweeper ISO-образ

Microsoft Standalone System Sweeper ISO - антивірусний завантажувальний диск на базі безкоштовного антивіруса Microsoft Security Essentials. ISO-образ MSSS Media дозволяє перевірити заражену систему на наявність шкідливих програм, у тому числі руткітів і потенційно небезпечного ПЗ.

Антивірусний ISO-образ Standalone System Sweeper містить антивірусний сканер Microsoft, який працює з завантажувального CD / DVD диска.

Антивірусний завантажувальний диск Microsfot Standalone System Sweeper використовується в системах, заражених руткітами і специфічними шкідливими загрозами, що перешкоджають роботі антивіруса в системі Windows, та блокують доступ до веб-сайтів з безпеки і так далі.

Завантажувальний диск від Microsoft дозволить запустити заражений комп'ютер, просканує систему на наявність зловмисних програм та руткітів і видалить сліди виявлених загроз.

Ви також можете скористатися допомогою онлайн-спільноти Miscrosoft SpyNet для виявлення і видалення шпигунських програм.

Microsfot Standalone System Sweeper не є заміною повноцінного антивірусного захисту Вашого комп'ютера в режимі реального часу. Використовуйте завантажувальний диск в ситуаціях, коли неможливо запустити ОС Windows через зараження вірусами або іншими шкідливими програмами.

Розробник: Microsoft
Офіційний сайт: connect.microsoft.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно)
Останнє оновлення: Оновлюється щодня
Операційна система Windows: XP/XP x64, Vista/Vista64, 7/7 x64
Інтерфейс: Англійський
Формат файлу: .exe

Скачати антивірусний завантажувальний диск Microsoft Standalone System Sweeper ISO-образ:

Microsoft Standalone System Sweeper ISO-образ 32-bit (222 МБ)
Microsoft Standalone System Sweeper ISO-образ 64-bit (243 МБ)
Створити завантажувальний диск з останніми базами

Категорія: Microsoft Standalone System Sweeper ISO-образ | Додав: admin | Теги: антивірусний сканер Microsoft, створити завантажувальний диск, Microsoft Standalone System Sweeper, Антивірусний завантажувальний диск
Переглядів: 693 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]