Антивірусний завантажувальний диск Microsoft Security LiveCD 2011 - Microsoft Security LiveCD <!--if(Завантажувальні диски)-->- Завантажувальні диски<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Завантажувальні диски » Microsoft Security LiveCD

Антивірусний завантажувальний диск Microsoft Security LiveCD 2011

Microsoft Security LiveCD 2011 - безкоштовний антивірусний завантажувальний диск на базі безкоштовного антивіруса Microsoft Security Essentials. ISO-образ MSSS Media дозволяє перевірити заражену систему на наявність шкідливих програм, у тому числі руткітів і потенційно небезпечного програмного забезпечення.

Microsoft Security LiveCD - це ISO-образ Standalone System Sweeper, який містить антивірусний сканер Microsoft, працює з завантажувального CD/DVD диска.

Microsfot Standalone System Sweeper використовується в системах, заражених руткітами і специфічними шкідливими загрозами, що перешкоджають роботі антивіруса в системі Windows блокуючих доступ до веб-сайтів з безпеки і т.д.

Антивірусний завантажувальний диск від Microsoft дозволить запустити заражений комп'ютер, просканує систему на наявність зловмисних програм та руткітів і видалить сліди виявлених загроз.

Ви також можете скористатися допомогою онлайн-спільноти Microsoft SpyNet для виявлення і видалення шпигунських програм.

Антивірусний завантажувальний диск Microsoft Security LiveCD не є заміною повноцінного антивірусного захисту Вашого комп'ютера в режимі реального часу. Використовуйте завантажувальний диск в ситуаціях, коли неможливо запустити ОС Windows через зараження вірусами або іншими шкідливими програмами.

Розробник: Microsoft
Офіційний сайт: www.microsoft.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно)
Останнє оновлення: Оновлюється щодня
Операційна система Windows: XP/XP x64, Vista/Vista64, 7/7 x64
Інтерфейс: Англійський
Формат файлу: .exe

Скачати антивірусний завантажувальний диск Microsoft Security LiveCD 2011:

Microsoft Security LiveCD 2011 - 32 bit (220 МБ)

Microsoft Security LiveCD 2011 - 64 bit (242 МБ)

Створити завантажувальний диск з останніми базами

Категорія: Microsoft Security LiveCD | Додав: admin | Теги: Антивірусний завантажувальний диск, Завантажувальний диск від Microsoft, Microsoft Security LiveCD 2011, ISO-образ Standalone System Sweeper
Переглядів: 950 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 4.9/8
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]