Рятувальний антивірусний диск eScan Rescue Disk 12.0.230 DB - eScan Rescue Disk <!--if(Завантажувальні диски)-->- Завантажувальні диски<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Завантажувальні диски » eScan Rescue Disk

Рятувальний антивірусний диск eScan Rescue Disk 12.0.230 DB

eScan Rescue Disk - безкоштовний рятувальний диск, що дозволяє запустити з CD/DVD носія операційну систему Windows і провести антивірусну перевірку комп'ютера, видалити виявлені віруси, а також виправити помилки системи.

Антивірусний рятувальний диск eScan Rescue Disk корисний для завантаження системи і очищення її від вірусів. Він також видаляє зміни реєстру Windows, зроблені вірусами. (Примітка: в даній версії не реалізовано видалення модифікацій реєстру, зробленими шпигунськими програмами).

eScan Rescue Disk використовується, коли ОС Windows не може бути завантажена через вірусну інфекцію.

Ситуації використання eScan Rescue Disk:

Деякі шкідливі програми є дуже руйнівними, впливають на стабільність системи Windows, призводять до постійних аварійних збоїв програм і ОС Windows. У більшості випадків це призводить до того, що система не завантажується навіть в безпечному режимі, і єдиний вихід - форматування жорсткого диска і переустановка Windows. Це може призвести до втрати даних і зниження продуктивності комп'ютера.

Є й інші шкідливі програми, які впроваджуються дуже глибоко в систему, і кожного разу, коли Ви завантажуєте Windows, віруси також завантажуються при запуску і можуть уникнути виявлення антивірусом, які працюють в системі.

У таких випадках необхідно запускати Windows з чистого джерела, щоб виявити і видалити віруси, і виправити помилки системи. eScan Rescue Disk надає засноване на Windows чисте середовище, яке не лише дозволяє сканувати та очищати від шкідливих програм систему, але й виправляти зміни реєстру Windows, зроблені вірусами.

Розробник: MicroWorld Technologies Inc.
Офіційний сайт: www.escanav.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно)
Останнє оновлення: 2012.04.04
Операційна система Windows: XP, 2000, 2003, 2008, Vista, 7
Інтерфейс: Англійський
Формат файлу: .iso

Скачати рятувальний антивірусний диск eScan Rescue Disk 12.0.230 DB:

eScan Rescue Disk 12.0.230 DB (308.4 МБ)

Категорія: eScan Rescue Disk | Додав: admin | Теги: Рятувальний антивірусний диск, скачати eScan Rescue Disk, провести антивірусну перевірку комп, eScan Rescue Disk 12.0.230 DB
Переглядів: 1040 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]