Диск швидкої антивірусної допомоги Dr.Web LiveCD 6.0.0 - Dr.Web LiveCD <!--if(Завантажувальні диски)-->- Завантажувальні диски<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Завантажувальні диски » Dr.Web LiveCD

Диск швидкої антивірусної допомоги Dr.Web LiveCD 6.0.0

Безкоштовний завантажувальний диск Dr.Web LiveCD - це антивірусне рішення для відновлення системи, приведеної в неробочий стан в результаті дії вірусів або будь-якого шкідливого програмного забезпечення.

Dr.Web LiveCD - це оригінальний програмний продукт, оснований на стандартному антивірусному сканері Dr.Web.

Dr.Web LiveCD - диск швидкої антивірусної допомоги, який дозволяє відновити працездатність системи, ураженої діями шкідливих програм, на комп'ютерах і серверах під управлінням Windows/Unix.

У випадку, коли неможливо зробити завантаження комп'ютера з жорсткого диска, Dr.Web LiveCD допоможе не лише очистити комп'ютер від вірусів, інфікованих і підозрілих файлів, але і спробує вилікувати заражені об'єкти.

Dr.Web LiveCD поставляється у вигляді антивірусного завантажувального диска з переносною операційною системою на базі Linux і вбудованим програмним забезпеченням, призначеним для перевірки і лікування комп'ютерів, роботи з файловою системою, перегляду і редагування текстових файлів, перегляду веб-сторінок і ведення електронного листування.

Порядок роботи із завантажувальним диском Dr.Web LiveCD:

1. Скачайте ISO-образ Dr.Web LiveCD і запишіть його на СD/DVD носій.

2. Встановіть у BIOS ПК завантаження з CD/DVD приводу.

3. При завантаженні, на екран виводиться діалогове вікно, в якому надається можливість вибрати між звичайним і безпечним (debug) режимом запуску програми. Виберіть потрібний пункт меню і натисніть [Enter]:

Звичайний режим завантаження DrWeb-LiveCD - версія сканера з графічним інтерфейсом.

Безпечний режим DrWeb-LiveCD (Safe Mode) - запуск антивірусного сканера з інтерфейсом командного рядка (консольний сканер)

Режим Local HDD - завантаження комп'ютера з жорсткого диска.

Особливий інтерес Dr.Web LiveCD представляє для користувачів, що часто стикаються з проблемою зараження комп'ютера вірусами, а також компаній, що надають послуги комп'ютерної допомоги та діагностики.

Розробник: Doctor Web
Офіційний сайт: www.freedrweb.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно)
Останнє оновлення: Оновлюється щодня
Операційна система Windows: Всі версії
Інтерфейс: Англійський, Російський
Формат файлу: .iso

Скачати диск швидкої антивірусної допомоги Dr.Web LiveCD 6.0.0:

Dr.Web LiveCD 6.0.0 (184 МБ)

Категорія: Dr.Web LiveCD | Додав: admin | Теги: Антивірусний завантажувальний диск, Dr.Web LiveCD 6.0.0, відновити систему Windows, очистити комп'ютер від вірусів, диск швидкої антивірусної допомоги
Переглядів: 1630 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 4.9/32
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]