Антивірусний завантажувальний диск Avast! Rescue CD 1.0.3 - Avast! Rescue CD <!--if(Завантажувальні диски)-->- Завантажувальні диски<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Завантажувальні диски » Avast! Rescue CD

Антивірусний завантажувальний диск Avast! Rescue CD 1.0.3

Avast! Rescue CD - антивірусний завантажувальний диск порятунку, який призначений для повного очищення комп'ютера від вірусів. Швидко виявляє і видаляє навіть найскладніші шкідливі загрози без ризику подальшого поширення зараження на комп'ютері.

Диск відновлення Avast! Rescue CD, раніше називався Avast! Bootable Antivirus & Recovery Tool (BART) CD, є ефективним засобом адміністрування комп'ютера з ОС Windows.

Крім функції антивірусного сканування він містить інструменти для редагування файлів реєстру, а також перевірки та виправлення помилок на жорсткому диску.

Головні можливості avast! Rescue CD:

- Антивірусний та антишпигунський сканер
Інноваційний механізм сканування захищає від вірусів, шпигунів і інших шкідливих програм.

- Чистильник реєстру
Допомагає знайти і усунути проблеми, а також виправити неефективність даних реєстру Windows. Надає можливість відновити реєстр після вірусних атак.

- Видалення непотрібних файлів
Знаходить і видаляє непотрібні файли, які займають місце на жорсткому диску. Компонент також видаляє системний кеш, наприклад, тимчасові інтернет-файли, історію веб-браузера IE. Інструмент надає швидке сканування і надійне виправлення виявлених неполадок.

- Знищувач даних
Забезпечує безповоротне видалення конфіденційних даних, так що навіть спеціальні утиліти не виявлять сліди важливих файлів.

- Редактор реєстру
Сканує всі локальні жорсткі диски і намагається знайти встановлену операційну систему, а також файли реєстру. Пошук системи позбавляє від необхідності знати точне розташування (специфічне для різних ОС) файлів реєстру.

- Перегляд подій системи
Дозволяє переглядати журнал подій системи Windows.

- Служби / Драйвери
Компонент допомагає керувати службами та драйверами системи Windows, надаючи можливість контролювати основні параметри, наприклад, тип запуску.

- Інтерпретатор командного рядка

- Простий текстовий редактор

- Avast! Rescue CD Shell

Розробник: AVAST Software
Офіційний сайт: www.avast.com
Ліцензія: Пробна версія
Останнє оновлення: 2011.09.17
Операційна система Windows: XP, Vista, 7
Інтерфейс: Англійський
Формат файлу: .exe

Скачати антивірусний завантажувальний диск Avast! Rescue CD 1.0.3:

Avast! Rescue CD 1.0.3 (160 МБ)

Категорія: Avast! Rescue CD | Додав: admin | Теги: Антивірусний завантажувальний диск, скачати avast! Rescue CD безкоштовн, Avast! Rescue CD 1.0.3, завантажувальний диск avast! Rescue
Переглядів: 2617 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]