Програма для автоматичного архівування файлів і папок TaskZip 2.10.0002 - TaskZip <!--if(Резервне копіювання)-->- Резервне копіювання<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Резервне копіювання » TaskZip

Програма для автоматичного архівування файлів і папок TaskZip 2.10.0002

TaskZip - безкоштовна програма для автоматичного архівування файлів і папок в один zip файл.

Дублювання важливих файлів, так само, як і перевірка комп'ютера на наявність вірусів - те, що повинен робити кожен користувач ПК, однак дуже часто нехтує цим, поки не стає занадто пізно. На кожному комп'ютері повинна бути встановлена автоматична система копіювання та архівації важливої інформації.

Windows пропонує для цих цілей використовувати програму, розроблену Microsoft. У неї дуже зрозумілий інтерфейс, але вона широко не використовується за однієї головної причини: вона не може бути запланована на включення, а також немає можливості доступу до параметрів командного рядка з програми.

TaskZip - програма, яка створена так, щоб в автоматичному режимі архівувати вибрані файли і папки в один zip файл (з необхідними параметрами архівації). Ви можете завантажувати і архівувати файли з мережі, з комп'ютера на комп'ютер, а також з/на zip, jaz дисководи (навіть якщо множинні диски - диски для цих дисководів не підтримуються системою).

Ви зможете створити і запланувати створення необмеженої кількості резервних сховищ файлів, що містять стільки файлів і папок, скільки Ви хочете. У TaskZip простий, покроковий помічник, який пояснить, як вибрати файли, папки, створити і запланувати створення сховища файлів. Ви можете запланувати запуск процесу створення сховища файлів в будь-який зручний для вас час, встановивши періодичність - дні, тижні, місяці. Для кожного сховища файлів існує підтримка в 99 старіших його копій.

Ви можете за допомогою пароля захистити zip файли. Якщо відбувається втрата файлів, Ви можете знайти створені сховища, кліком миші витягти збережені версії необхідних файлів. Ви також можете не чекати запланованого часу створення резервної копії, а в ручну створити її.

Що нового в програмі TaskZip версії 2.10.0002?:

- Усунена помилка, пов'язана з вибором сховища файлів. При використанні функції «вибрати папку» виникала помилка, якщо папка не існувала на комп'ютері.

- Модернізована система стиснення: якщо який-небудь файл у сховищі файлів заблокований, доступ до інших файлів відкритий, однак пошкоджений файл буде відзначений у файлі логів і ставиться помітка: Error. Користувач повинен перевіряти даний файл логів на наявність записів про пошкоджені файли.

- Оновлена версія VB6 - сервіс пак версія 5. Використовується версія VB6SP3. Якщо у Вас виникнуть проблеми з використанням попередніх версій програми, то Ви повинні обов'язково оновити її до цієї версії.

Розробник: Pierce Business Systems
Офіційний сайт: pbsys.tripod.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно)
Останнє оновлення: 2010.03.30
Операційна система Windows: XP, Vista, 7
Інтерфейс: Англійський
Формат файлу: .zip

Скачати програму для автоматичного архівування файлів і папок TaskZip 2.10.0002:

TaskZip 2.10.0002 (2.6 МБ)

Категорія: TaskZip | Додав: admin | Теги: TaskZip 2.10.0002, автоматична система копіювання і ар, Програма для автоматичного архівува
Переглядів: 1172 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]